WrestleOne.pl

Polski portal o Wrestlingu!

SMACKDOWN LIVE 14.11.2017 – WYNIKI

• SmackDown Live otworzył segment z poza sceny, w którym Shane McMahon wygłaszał coś w rodzaju mowy motywacyjnej do rosteru SmackDown, który się tam zebrał. Shane mówił m.in, że każdy ze SmackDown jest po tej samej stronie na Survivor Series. Następnie zwrócił się m.in do Becky pytając co sądzi o słowach Asuki, która powiedziała, że złamie kobiecą dywizję SmackDown. Becky odparła, że jedyną rzeczą jaka będzie złamana na tej gali będzie ręka Asuki. Następnie w podobny sposób zwrócił się do potencjalnych przeciwników Miza, a Barron Corbin odparł, że to będzie koniec dni Miza. Na koniec jeszcze The New Day zaczęli chantować: „SmackDown rocks!”

 

• Po tym segmencie przenieśliśmy się już na scenę, gdzie do ringu zbliżał się Daniel Bryan. Mówił on, że miło jest wrócić na SmackDown. Przyznał, że błędem było jego amotne wejście na RAW. RAW poza tym, że się boi to jest też zawstydzone dlatego dodali oni Triple H’a do swojej drużyny oraz mogą przeprowadzić kontratak na SmackDown Live. Następnie przedstawił on Aj’a Stylesa, który chwilę później pojawił się w ringu.Chciał coś powiedzieć, ale Daniel mu przerwał pytając czy nie chce on własnego adwokata na co Aj Styles przystał. Daniel zaczął przedstawiaś Stylesa w stylu Pula Heymana. Aj Styles rzuci Lesnara na głęboką wodę, gdzie będzie ponad 10 minut i poczuje on zmęczenie i dyskomfort i mentalnie odejdzie. Daniel mówił jeszcze krótką chwilę w podobnym stylu, ale przerwał mu Aj, który odparł, że potrafi mówić i nie jest lalką jak Brock. Nie jest on początkującym, a SmackDown to jego dom.

 

1. Baron Corbin pokonał Sin Cara’e – Walka o Pas United States
Pierwszą i zarazem najlepsza walką tej gali było starcie United States Championship pomiędzy Sin Carą a Barronem Corbinem. Po naprawdę solidnym pojedynku Barron Corbin wygrywa w czysty sposób po wykonaniu End Of Days i to on będzie przeciwnikiem Miza na Survivor Serries.

 

• Po walce znowu przenosimy się za scenę gdzie shane rozmawia z Bryanem. Daniel informuje, że będzie chciał porozmawiać z Shane’m po niedzielnym Survivor Series.

 

2. Charlotte pokonała Natalya’e – Walka o Pas Mistrzowski Kobiet SmackDown Live
W kolejnej walce tego wieczoru Charlotte oraz Natalya zmierzyły się o SmackDown Women’s Championship. Charlotte odniosła zwycięstwo przez sumbission i wygłosiła promo, które jak to na face’ową Charlotte przystało było na poziomie polskich federacji, a to nie koniec polskich naleciałości, gdyż samo zachowanie Charlotte po tej walce przypominało pewną polską piosenkarkę. Szczególnie jak zobaczyła Rica Flaira, który pojawił się na scenie, gdy Charlotte wychodziła. Oczywiście WWE nie dopracowało reszty historii, gdyż nie poznaliśmy ostatniej członkini teamu SmackDown na Survivor Series. Może ogłoszą to na samym PPV?

 

3. Jimmy Uso pokonał Chada Gabela
Następnym starciem jest walka Jimmy Uso vs Chad Gable, którą ten pierwszy wygrywa dzięki pomocy brata. Cała walka była dość przyjemna, jednak do najciekawszych zaliczyć jej nie można, gdyż nie wydarzyło się tu nic nadzwyczajnego.

 

4. The New Day vs Kevin Owens & Sami Zayn – walka nie zakończyła się
Przed Walka New Day wygłosili promo na temat ich walki z The Shield twierdząc, że oni sobie mogą ufać nie tak jak Shield, gdyż ktoś ich w przeszłości zdradził. Walka przebiegała dość szybko i była energiczna. Wszystko to jednak przerwał moment kiedy na arenie rozbrzmiała piosenka The Shield, którzy zrewanżowali się New Day za utratę Pasów Tag Team w zeszłym tygodniu. Podczas spięcia do ringu przybyli The Uso oraz Sheamus & Cesaro. Zaraz potem na arenie pojawiła się reszta rosteru SmackDown oraz RAW, a w ringu doszło do mocnego starcia obu brandów. Chwile później w ringu pojawił się Shane McMahon oraz Kurt Angle z Braunem Strowmanem. Czerwony brane wręcz zniszczył niebieska tygodniówkę, a na sam koniec The Shield wykonali dwa razy tradycyjny dla nich Powerbomb i Kurt dołożył swój Angle Slam. Widokiem dominującego RAW zakończyliśmy ostatnie SmackDown Live przed Survivor Series.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *