ZAKOŃCZENIE WALKI WIECZORU SURVIVOR SERIES, KREW NA HOUSE SHOWIE NXT I WIĘCEJ!

– W dniu wczorajszym WWE oficjalnie poinformowało, że przyszłoroczna gala Survivor Series odbędzie się w Los Angeles. Oprócz głównej gali PPV z “wielkiej czwórki” do Los Angeles zagości również poprzedzające gale Survivor Series – NXT TakeOver. Nie jest to jednak koniec wrażeń związanych z tygodniem Survivor Series 2018, gdyż do LA zawita również gala Monday Night RAW oraz SmackDown LIVE. Wszystkie te eventy będą miały miejsce w arenie Staples Center. Na obecną chwilę nie wiadomo nic na temat biletów dotyczących tych gal, jednak najprawdopodobniej pierwsze informacje na ten temat pojawią się na początku roku 2018.

– Teraz przenieśmy się jednak do teraźneijszości, gdyż już w tą niedziele czeka nas gala Survivor Series 2017, a jej Main Eventem będzie starcie Mistrza Universal Brocka Lesnara z Mistrzem WWE AJ Styles’em. Dave Meltzer w jednym z wywiadów poruszył temat możliwego zakończenia tej walki twierdząc, że bardzo prawdopodobnym scenariuszem może być ingerencja byłego mistrza WWE – Jindera Mahala, który tym samym pozbawiłby Styles’a możliwości historycznego zwycięstwa nad Brockiem Lesnarem. W ten sposób federacja uniknęłaby zaskakującej porażki Brocka oraz sam AJ powiedzmy wyszedłby z tego “z twarzą”. Przyczyną tego może być to, że WWE chce utrzymać Brocka Lesnara w bardzo mocnej pozycji przed potencjalną walką z Romanem Reignsem na Wrestlemanii 34.

– W czwartek na House Show’ie NXT w Austin, Texas – podczas walki The Undisputed Era vs SaNITy doszło do dość nieprzyjemnego zdarzenia, w którym twarz Adama Cola zalała krew. Wyglądało to bardzo nieciekawie oraz nieprzyjemnie, lecz z Adamem jest wszystko w porządku i już w tą sobotę zobaczymy go w walce WarGames na NXT TakeOver: WarGames. Urywek zdarzenia z tego eventu możecie zobaczyć poniżej:

– Skoro już mowa o NXT TakeOver: WarGames to na wczorajszej konferencji prasowej COO WWE Triple H poinformował, że klatki użyte podczas sobotniej nocy w walce WarGames będą bez zadaszenia. Możemy zatem zauważyć, że będzie to dość odmieniona edycja tej walki, niż jak miało to  miejsce kilka lat temu.

Zostaw komentarz