WrestleOne.pl

Polski portal o Wrestlingu!

ZAKOŃCZENIE WALKI WIECZORU SURVIVOR SERIES, KREW NA HOUSE SHOWIE NXT I WIĘCEJ!

– W dniu wczorajszym WWE oficjalnie poinformowało, że przyszłoroczna gala Survivor Series odbędzie się w Los Angeles. Oprócz głównej gali PPV z „wielkiej czwórki” do Los Angeles zagości również poprzedzające gale Survivor Series – NXT TakeOver. Nie jest to jednak koniec wrażeń związanych z tygodniem Survivor Series 2018, gdyż do LA zawita również gala Monday Night RAW oraz SmackDown LIVE. Wszystkie te eventy będą miały miejsce w arenie Staples Center. Na obecną chwilę nie wiadomo nic na temat biletów dotyczących tych gal, jednak najprawdopodobniej pierwsze informacje na ten temat pojawią się na początku roku 2018.

– Teraz przenieśmy się jednak do teraźneijszości, gdyż już w tą niedziele czeka nas gala Survivor Series 2017, a jej Main Eventem będzie starcie Mistrza Universal Brocka Lesnara z Mistrzem WWE AJ Styles’em. Dave Meltzer w jednym z wywiadów poruszył temat możliwego zakończenia tej walki twierdząc, że bardzo prawdopodobnym scenariuszem może być ingerencja byłego mistrza WWE – Jindera Mahala, który tym samym pozbawiłby Styles’a możliwości historycznego zwycięstwa nad Brockiem Lesnarem. W ten sposób federacja uniknęłaby zaskakującej porażki Brocka oraz sam AJ powiedzmy wyszedłby z tego „z twarzą”. Przyczyną tego może być to, że WWE chce utrzymać Brocka Lesnara w bardzo mocnej pozycji przed potencjalną walką z Romanem Reignsem na Wrestlemanii 34.

– W czwartek na House Show’ie NXT w Austin, Texas – podczas walki The Undisputed Era vs SaNITy doszło do dość nieprzyjemnego zdarzenia, w którym twarz Adama Cola zalała krew. Wyglądało to bardzo nieciekawie oraz nieprzyjemnie, lecz z Adamem jest wszystko w porządku i już w tą sobotę zobaczymy go w walce WarGames na NXT TakeOver: WarGames. Urywek zdarzenia z tego eventu możecie zobaczyć poniżej:

– Skoro już mowa o NXT TakeOver: WarGames to na wczorajszej konferencji prasowej COO WWE Triple H poinformował, że klatki użyte podczas sobotniej nocy w walce WarGames będą bez zadaszenia. Możemy zatem zauważyć, że będzie to dość odmieniona edycja tej walki, niż jak miało to  miejsce kilka lat temu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *