WrestleOne.pl

Polski portal o Wrestlingu!

ARTYKUŁ POWITALNY!

Wreszcie mam zaszczyt powitać Was na największym serwisie o tematyce wrestlingu w Polsce – WrestleOne. Przez ostatnie 3 tygodnie Ja (Patryk z kanału paTrykos) oraz Łukasz z kanału Typowy Balik wraz z całą redakcją ciężko pracowaliśmy, aby serwis mógł wystartować już dziś. Jest nam niezmiernie miło powitać Was na tym serwisie! Znajdziecie tutaj najświeższe newsy ze świata wrestlingu, artykuły, zapowiedzi i wyniki wszystkich gal WWE, a także czekają Was niespodzianki w postaci TYPERA oraz QUIZÓW. Wszystko to w swoim czasie – teraz chciałbym zaprosić Was do sprawdzenia wszystkich dotychczasowych wpisów znajdujących się na stronie, których jest naprawdę sporo. Oprócz tego zapraszam Was do polubienia naszego Fanpage na Facebook’u. Jeśli natomiast jesteście ciekawi tego jak to wszystko przebiegało, cały proces powstawania strony oraz nasze zamiary na przyszłość to zapraszam do obejrzenia filmu, do którego link podany jest poniżej. Na sam koniec chcę powiedzieć jedno – rewolucja na scenie polskiego wrestlingu właśnie się rozpoczęła!

Kliknij tutaj, aby przejść do filmu. 

4 thoughts on “ARTYKUŁ POWITALNY!

  1. Cieszę się,że udało wam się stworzyć tą stronę. Wielkie gratulacje!!! Oby strona funkcjonowała i rozwijała się z dnia na dzień. Przez wrestling24 mam „dziwne” (czyli dobre 😀 ) zaufanie do Was -Łukasz i Patryk robicie świetną robotę na youtubie a myśl,że przez cały czas będę mogłabyć na bieżąco ze wszystkim(praca i życie prywatne=mało czasu na mój kochany wrestling i śledzenia wszystkiego sama :/ ) Ach co tu dużo gadać. DZIĘKI za strone chłopaki i oczywiście reszcie ludzi,którzy poświęcają swój czas dla NAS,żeby tworzyć coś fajnego. :))

    1. Bardzo dziękujemy za tak wspaniałe komentarze! Dołożymy wszelkich starań, aby strona była na jak najwyższym poziomie i oferowała najciekawsze treści w Polsce. Pozdrawiamy 😀

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *