WrestleOne.pl

Polski portal o Wrestlingu!

NXT TAKEOVER: WARGAMES 18.11.17 – ZAPOWIEDŹ!

Dzisiejsze TakeOver odbędzie się w Toyota Center w Huston w stanie Texas i będzie przeznaczone dla brandu NXT. Kick-Off rozpocznie się o godzinie 1:00, natomiast gala główna o 2:00. Całą galę NXT TakeOver: WarGames będzie można obejrzeć na naszej stronie w zakładce NA ŻYWO.

Ostatnie RAW na tej arenie: 10.07.2017r.

Ostatnie SmackDown na tej arenie: 06.12.2016r.

Ostatnie NXT na tej arenie: 26.10.2011r.

Ostatnie PPV na tej arenie: Night of Champions 2015

Oprócz w/w PPV, na tej arenie miała miejsce jeszcze gala o tej samej nazwie w 2007r. oraz dwukrotnie TLC w 2010 i 2013r.

 

KARTA NXT TAKEOVER: WARGAMES

Kassinus Ohno vs Lars Sullivan

Jest to jedna z niewielu walk, na którą czeka dużo osób, mimo słabego story. Lars Sullivan po przejściu Samoa Joe na Raw stał się najbardziej dominującą postacią żółtej tygodniówki. Ohno natomiast nie odniósł żadnej znaczącej wygranej w WWE, pomimo iż jest bardzo dobrym zawodnikiem. Nie rozpisując się za bardzo, obstawiam wygraną Sullivana

Mój faworyt: Lars Sullivan


Aleister Black vs Velveteen Dream

Velveteen Dream zmierzy się z niepokonanym i mroczym Aleisterem Blackiem. Ta walka także nie miała najlepszej podbudowy, ale nie ma co narzekać. „Marzenie” cały czas atakował Blacka, a także jego rywali. Chciał doprowadzić do ich walki na TakeOver co mu się udało. Nie wydaje mi się jednak, aby streak Aleistera zakończył się już dzisiaj i to on triumfuje po, mam nadzieję, dobrej walce.

Przewidywany zwycięzcaAleister Black


Kairi Sane vs Peyton Royce vs Ember Moon vs Nikki Cross – Fatal 4-Way Match for NXT Women’s Championship

Była mistrzyni NXT – Asuka musiała zrzec się tytułu z powodu kontuzji. Do dzisiaj jest niepokonana w WWE oraz jest najdłużej panującą mistrzynią w obecnej erze, a jej title run trwał 510 dni. Panowała dłużej niż nawet CM Punk czy The New Day. Obecnie walczy na Raw i już jutro zawalczy w starciu brandów w 5on5 Traditional Survivor Series Matchu. Po jej przejściu do głównego rosteru, tytuł został zwakowany. Prawie wszystkie panie biorące udział walczyły i przegrały z Asuką. Moim zdaniem te starcie wygra triumfatorka Mae Young Classic, czyli Kairi Sane. Typuje ją, bo dało by to odrobinę odświeżenia do dywizji kobiet NXT. Problem polega na tym, że zarówno Nikki jak i Ember bardzo długo czekają na tytuł. Mimo to, stawiam jednak na Kairi, która ewidentnie jest na fali.

Przewidywana zwyciężczyniKairi Sane


Drew McIntyre (c) vs Andrade „Cien” Almas – Singles Match for WWE NXT Championship

Walka tak naprawdę bez większej historii. Wydaje się, że została dodana tylko po to, by na tak historycznej gali, jaką jest War Games, mistrzostwo było na szali. Między panami nie było jakichś ogromnych spięć. To nie feud, który mógłby zwiastować zmianę mistrza. Nie sądzę, by WWE w Almasie widziało mistrza, dlatego Drew zachowa tytuł i poczeka na lepszego przeciwnika. Mimo wszystko sądzę, że walka będzie stała na dobrym poziomie.

Przewidywany zwycięzcaDrew McIntyre


SAnitY vs The Undisputed Era vs The Authors of Pain & Roderick Strong – Triple Threat War Games Match

Myślę, że będzie to main event gali, która może być do tego momentu średnia. Spotkają się zdecydowani trzy najlepsze zespoły w NXT, a może i w całym WWE. Kto tu może wygrać? Każdy, ale skłaniałbym się ku opcji, że zwycięsko z tego boju wyjdzie drużyna Adama Cole’a. Jeżeli ktoś spodziewa się brutalnej walki, muszę niestety ostudzić te zapały – mamy ograniczenia wiekowe, więc może się skończyć klapą. Liczę jednak na Creative Team, a jeszcze bardziej na Triple H’a. Według mnie The Undisputed Era zwycięży, by podkreślić swoją dominację na żółtej tygodniówce.

Przewidywani zwycięzcyThe Undisputed Era

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *