WrestleOne.pl

Polski portal o Wrestlingu!

WYNIKI GALI NXT TAKEOVER: WAR GAMES!

Jesteśmy świeżo po gali NXT TakeOver. Emocje towarzyszyły nam cały czas, ale przydało by się podsumować tą gale. Zapraszam na wyniki NXT Takeover: War Games.

1. Lars Sullivan vs Kassius Ohno

Czas walki: 6 minut.

Zwycięzca: Lars Sullivan

Ocena: 3/5

Pomimo tego, że była to styczka powerhouse’ów, widzieliśmy  między innymi nieudany splash z trzeciej liny czy też skok z apronu. Lars skotrował Discus Elbow’a, użył swojej akcji kończącej i pokonał Kassius’a.Walka wypadła nieźle jak na opener, ale mogło być lepiej.

2. Aleister Black vs Veleteen Dream

Czas walki: 15 Minut

Zwycięzca: Aleister Black

Ocena: 4/5

Nieoczekiwałem wiele od tej walki, a naprawde pozytywnie mnie zaskoczyła. Zarówno Aleister jak Veleteen odwalili kawał niezłej roboty. Nie bez powodu fani w 10 minucie walki Chantowali „This Is Awesome” . Walka była wspaniała i chyba nikt nie zaprzeczy. Gdy cały pojedynek się skończył Aleister usiadł na środku ringu i powiedział do Veleteena w jego prawdziwym imieniu.

3. Nikki Cross vs Ember Moon vs Kairi Sane vs Peyton Royce- NXT Womens Championship Match

Czas walki: 10 Minut

Zwyciężyni: Ember Moon

Ocena: 3,5/5

Ember dokonała tego. Pokazała, że to ona jest godną następczynią Asuki. Nie wiem czy tylko mi nie podobała się rola Nikki Cross w tym pojednku. Była tam tylko dla pinu, bo w większych momentach niż powerbomb poza ringiem, nie brała udziału. Ogólnie walka wyszła bardzo dobrze i oglądało mi się ją przyjemnie. Po walce, była i najdłużej panująca mistrzyni NXT wraz z Williamem Regalem pogratulowali Ember Moon.

4. Drew McIntyre vs Andrade „Cien” Almas- NXT Championship Match

Czas walki: 16 minut

Zwycięzca: Andrade „Cien” Almas

Ocena: 4,25

Walka na dobrym poziomie. Wyrównane starcie. Oczywiście Jak to jest, każdy Manager musi się gdzieś wmieszać. Almas i Drew Odwalili kawał dobrej roboty i na pewno nie zapomnimy tego starcia. Walka była dobra technicznie, dynamiczna i przede wszystkim emocjonująca. Nie zadowala mnie wynik, ale pojedynek im się udał. Bardzo Ciekawe starcie.

5. AoP z Roderick’iem Strong’iem vs Undisuted ERA vs SAnitY- War Games Match

Czas walki: 37 Minut

Zwycięzcy: Undisputed ERA

Ocena: 5/5

Jestem świeżo po obejrzeniu tego dzieła. Nikt nie powie, że ta walka była słaba. Wszelakie akcje , użyte Przedmioty, Zawodnicy. Wszystko było w tym meczu idealne. Dlatego Oceniłem go na 5. Killian Dain który dostarczył najwięcej emocji, AoP którzy niszczyli wszystkich. Udisputed ERA która odpowiadała za technikę w tym starciu. NXT dzisiaj pokazało, że nie jest byle rozwojówką, ale potrafi stworzyć coś pięknego. To jest właśnie magia Wrestlingu.

Podsumowując. Gala NXT TakeOver wyszła bardzo bardzo dobrze. wszystkie walki nas zaskoczyły, jedne mniej drugie więcej, ale gala i tak była wspaniała. Ogólna ocena gali to 8/10. Dobrej nocy!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *