WrestleOne.pl

Polski portal o Wrestlingu!

NXT TAKEOVER: WAR GAMES- OMÓWIENIE MAIN EVENTU

Witam was w omówieniu Main Eventu NXT TakeOver: War Games. 

Na początku zacznijmy od plusów walki:

+Adam Cole MVP starcia.

+Booking Rodericka Stronga.

+Niesamowity Killian Dain. 

+Booking całego pojedynku. 

Teraz jedyny minus:

-Przeciętny Eric Young.

 

Teraz odwołam się do tych plusów i minusów:

Moim zdaniem Adam Cole potrzebował zostać MVP starcia, ponieważ potrzebuje solidnej podbudowy do walki o pas, którą prędzej czy później dostanie. Myślę, że to stanie się już na następnym NXT TakeOver.

 

Roderick Strong swoim bookingiem przypominał Kurta Angle. Tylko, że on nie został, aż tak zniszczony jak Kurt, a także nie miał możliwości wyjścia ze starcia. Lecz jego wspaniałe akcje pod koniec walki były bardzo dużym plusem, muszę wam się przyznać, że pojawił mi się uśmiech na twarzy jak Strong zaczął dominacje, szczególnie te suplexy na Dainie i Wolfie i oczywiści piękny suplex ze szczytu klatki.

 

Killian Dain w tej walce był jednym z najlepszych, jego dominacja była po prostu piękna. Bardzo podobał mi się jego Suplex na stół i to, że to on wziął wszystkie „niebezpieczne” przedmioty i rozpoczął kompletną dominacje. Jednym słowem Dain w tej walce był po prostu z*jebisty.

 

Rozplanowanie całego pojedynku wyszło na prawdę świetnie. Nikt poza liderem sAnitY dużo nie stracił, walka była ekstremalna, były też elementy dobrego czystego wrestlingu. Walka może na pewno kandydować do walki roku. Moim zdaniem starcie tych stajni nie odstawało poziomem od najlepszych pojedynków w tym roku.

 

Teraz pora na jedyny minus tego pojedynku:

Eric Young, w tym pojedynku można powiedzieć, że prawie nie zaistniał. Na początku był rozwalany przez The Undisputed Era, później przez Authors Of Pain. Gdy do ringu weszło sAnitY to też mu dużo nie dało. Trochę dominował z swoimi partnerami, ale po chwili znów został obijany. Najgorsze jest to, że został przypięty. Według mnie przypięty powinien zostać jeden z Authors Of Pain lub Alexander Wolfe.

 

Teraz pora na podsumowanie walki:

Walka na pewno na 5 gwiazdek, dynamiczna, ekstremalna, wszystko czego wymagałem od tej walki się spełniło. No, może oprócz bookingu Erica Younga. Jeśli ktoś jeszcze nie obejrzał walki to serdecznie mu to polecam, bo ta potyczka była na prawdę niesamowita!

1 thought on “NXT TAKEOVER: WAR GAMES- OMÓWIENIE MAIN EVENTU

  1. Najśmieszniejsze I najstraszniejsze było to że ktoś z Undisputed Era przywalil krzeslem w liny i krzesło sie odbiło i uderzyło go w głowę to musiało bolec

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *