WrestleOne.pl

Polski portal o Wrestlingu!

OSIĄGNIĘCIA, Z KTÓRYCH WRESTLERZY NIE SĄ DUMNI

W WWE możemy spotkać wiele wielkich rekordów i osiągnięć, jednak te nie mają z nimi nic wspólnego.

 

  1. American Alpha jest jedyną drużyną z NXT, która zdobyła mistrzostwo w głównym rosterze.

Już na samym początku możecie się ze mną nie zgodzić. Jordan i Gable powinni być z tego dumni. Racja, ale pozostałe drużyny już nie. Fakt, że tylko im udało zdobyć mistrzostwo w głównym rosterze, jest dość problemowy. Przecież żółta tygodniówka to “przyszłość WWE”. Patrząc na to osiągnięcie, nie jest to zbyt wiarygodne, bo przecież były, bądź wciąż są drużyny, który mogą dołączyć do American Alpha i też zdobyć tytuły. NXT stworzyło wiele gwiazd, które teraz błyszczą w głównym rosterze, takie jak Seth Rollins, czy Kevin Owens. W takim razie co się stało z dywizją Tag Team? 

 

  1. Vince McMahon niepokonany jako mistrz WWE

 

Vince McMahon jest właścicielem World Wrestling Entertainment, jednak nie raz toczył pojedynki w ringu z takimi legendami jak Stone Cold, czy Hulk Hogan. McMahon zdobył tytuł z pomocą Steve’a Austina w 1999. Vince zrzekł się tytułu tydzień później, dzięki czemu zapisał się w historii jako niepokonany mistrz. Warto również dodać, że w całej historii było tylko dwóch niepokonanych mistrzów WWE. Są nimi właśnie Vince McMahon oraz Andre The Giant.

 

  1.  The New Day lepsi od Demolition

Zapewne znajdą się wśród Was osoby, które nie znają Demolition. Była to najbardziej dominująca drużyna w WWF, w latach osiemdziesiątych. Świadczyć o tym może fakt, że do niedawna byli oni najdłużej panującymi mistrzami w historii federacji.  Trzymali pasy przez 478 dni. Robi wrażenie, prawda? Niestety, bądź stety, rekord ten został pobity przez New Day w 2016 roku. Kingston, Big E oraz Woods byli mistrzami przez 484 dni. Czy waszym zdaniem pobicie rekordu Demolition przez New Day było dobrym pomysłem?

 

Jeśli artykuł Wam się spodobał, napiszcie to w komentarzach, a druga część pojawi się już niedługo!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *