THE BLUDGEON BROTHERS – POTENCJALNE SCENARIUSZE

 

Witam wszystkich serdecznie!

 

Jako, że już na następnym SmackDown pojawi się długo wyczekiwany przez wielu ludzi tag team The Bludgeon Brothers postanowiłem przedstawić dwa scenariusze dla tej drużyny w tym jeden, który jest bardzo prawdopodobny, a drugi według mnie taki, który zrobiłby z nich wielkie gwiazdy, które zapamiętalibyśmy na lata.

 

 

Na początek zajmijmy się scenariuszem według mnie prawdopodobnym, a mianowicie we wtorek Harper i Rowan wracają i od razu dostają szybką walkę z jakimiś słabymi zawodnikami. Potem przez kilka tygodni dostają jakichś jobberów typu The Colons i po którejś z walk wygłaszają solidne promo w stylu: “Nikt nas nie pokona. Zmiażdżymy was naszymi młotami!” po czym przerywa im jakaś lepsza drużyna typu The New Day i zaczyna z nimi rywalizację co ich mocno podbuduje jeśli wygrają i wtedy pójdą po pasy tag team.  Zdobędą je w okolicach Royal Rumble, ale po ich zwycięstwie pojawią się Authors of Pain i rzucą im wyzwanie. Cała rywalizacja potrwałaby do Wrestlemanii 34 i po drodze zapewne byłyby jakieś kozackie stypulacje typu Ladder Match czy Steel Cage Match. Byłaby to świetna rywalizacja z mnóstwem kosmicznych akcji, pokazem tego co najlepsze w siłowym wrestlingu czyli totalnej rozwałki i zniszczenia. Ich starcia spowodowałyby zapewne wielokrotne zniszczenie ringu.

 

 

Scenariusz drugi rozpocząłby się w podobny sposób jak ten pierwszy, ale Rowan i Harper byliby prowadzeni jako totalni niszczyciele. Atakowaliby kogo popadnie, niszczyliby szatnie, pokoje, sceny itd. I nikt nie mógłby nad nimi zapanować. Na koniec wzięliby się za mistrzów tag team i w walce o pas w stosunkowo łatwy sposób by wygrali. Po zdobyciu pasów przez byłych członków The Wyatt Family pojawiłaby się jednak drużyna, która do dziś jest uważana za jedną z najlepszych w historii, a mianowicie The Brothers of Destruction, którzy rozpoczęliby z nimi rywalizację. Byłaby to historia przepełniona różnorakimi, genialnymi segmentami, gdzie mogłoby się wydarzyć wszystko od wychodzenia spod ringu i zamykania w trumnach przez podpalanie przeciwnika do bicia ogromnym młotem w głowę. Do tego jeszcze te wydarzenia mogłyby mieć miejsce dosłownie wszędzie nawet i poza budynkiem. Cała rywalizacja niosłaby dodatkowo genialne pojedynki z różnymi stypulacjami, a cała ta wojna zakończyłaby się nieziemskim Burried Alive Match’em, w którym The Bludgeon Brothers oficjalnie pogrzebali by Undertakera i Kane’a kończąc ich karierę. Stanęliby po prostu na szczycie wrestlingowego świata.

 

I to by było na tyle. Dziękuję za przeczytanie i zapraszam do czytania kolejnych artykułów, które ukażą się już wkrótce.

2 Thoughts to “THE BLUDGEON BROTHERS – POTENCJALNE SCENARIUSZE”

  1. Max

    Scenariusz drugi jest zdecydowanie lepszy tylko jeżeli dobrze wiem to Undartekara niema ani na smackdown ani na raw

    1. Sebastian Biernat

      Dlatego jest mniej prawdopodobny jak napisałem w artykule :).

Zostaw komentarz