WrestleOne.pl

Polski portal o Wrestlingu!

THE BLUDGEON BROTHERS – POTENCJALNE SCENARIUSZE

 

Witam wszystkich serdecznie!

 

Jako, że już na następnym SmackDown pojawi się długo wyczekiwany przez wielu ludzi tag team The Bludgeon Brothers postanowiłem przedstawić dwa scenariusze dla tej drużyny w tym jeden, który jest bardzo prawdopodobny, a drugi według mnie taki, który zrobiłby z nich wielkie gwiazdy, które zapamiętalibyśmy na lata.

 

 

Na początek zajmijmy się scenariuszem według mnie prawdopodobnym, a mianowicie we wtorek Harper i Rowan wracają i od razu dostają szybką walkę z jakimiś słabymi zawodnikami. Potem przez kilka tygodni dostają jakichś jobberów typu The Colons i po którejś z walk wygłaszają solidne promo w stylu: „Nikt nas nie pokona. Zmiażdżymy was naszymi młotami!” po czym przerywa im jakaś lepsza drużyna typu The New Day i zaczyna z nimi rywalizację co ich mocno podbuduje jeśli wygrają i wtedy pójdą po pasy tag team.  Zdobędą je w okolicach Royal Rumble, ale po ich zwycięstwie pojawią się Authors of Pain i rzucą im wyzwanie. Cała rywalizacja potrwałaby do Wrestlemanii 34 i po drodze zapewne byłyby jakieś kozackie stypulacje typu Ladder Match czy Steel Cage Match. Byłaby to świetna rywalizacja z mnóstwem kosmicznych akcji, pokazem tego co najlepsze w siłowym wrestlingu czyli totalnej rozwałki i zniszczenia. Ich starcia spowodowałyby zapewne wielokrotne zniszczenie ringu.

 

 

Scenariusz drugi rozpocząłby się w podobny sposób jak ten pierwszy, ale Rowan i Harper byliby prowadzeni jako totalni niszczyciele. Atakowaliby kogo popadnie, niszczyliby szatnie, pokoje, sceny itd. I nikt nie mógłby nad nimi zapanować. Na koniec wzięliby się za mistrzów tag team i w walce o pas w stosunkowo łatwy sposób by wygrali. Po zdobyciu pasów przez byłych członków The Wyatt Family pojawiłaby się jednak drużyna, która do dziś jest uważana za jedną z najlepszych w historii, a mianowicie The Brothers of Destruction, którzy rozpoczęliby z nimi rywalizację. Byłaby to historia przepełniona różnorakimi, genialnymi segmentami, gdzie mogłoby się wydarzyć wszystko od wychodzenia spod ringu i zamykania w trumnach przez podpalanie przeciwnika do bicia ogromnym młotem w głowę. Do tego jeszcze te wydarzenia mogłyby mieć miejsce dosłownie wszędzie nawet i poza budynkiem. Cała rywalizacja niosłaby dodatkowo genialne pojedynki z różnymi stypulacjami, a cała ta wojna zakończyłaby się nieziemskim Burried Alive Match’em, w którym The Bludgeon Brothers oficjalnie pogrzebali by Undertakera i Kane’a kończąc ich karierę. Stanęliby po prostu na szczycie wrestlingowego świata.

 

I to by było na tyle. Dziękuję za przeczytanie i zapraszam do czytania kolejnych artykułów, które ukażą się już wkrótce.

2 thoughts on “THE BLUDGEON BROTHERS – POTENCJALNE SCENARIUSZE

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *