WrestleOne.pl

Polski portal o Wrestlingu!

RAW 20.11.2017 – WYNIKI

Pierwsze Raw po Survivor Series otworzyła komisarz czerwonej tygodniówki – Stephanie McMahon. Powitała wszystkich na show „A”, co miało puentować ich zwycięstwo nad Smackdown zeszłej nocy. Po krótkiej chwili przedstawiła swojego męża, Triple H’a. Hunter pojawił się w ringu przy swoim korporacyjnym theme songu. Nie zdążył jednak nic powiedzieć, gdyż na arenie rozbrzmiała muzyka Kurta Angle. Mistrz olimpijski z 1996 roku od razu wszedł do ringu i dość srogo spojrzał w kierunku HHH’a.  Kurt stwierdził, że nie pojawia się tu jako GM sugerując, że jest to sprawa osobista. Triple H zaszedł mu za skórę i on tak tego nie zostawi. Jego zapały ostudziła Stephanie McMahon, która przypomniała Kurtowi, że rozmawia on z COO tej organizacji. Rozmowę przerwał syn Angle’a – Jason Jordan. Od razu zwrócił się do swojego ojca o walkę z Triple H’em jeszcze tego wieczoru. Kiedy wydawało się, że dojdzie do tego starcia, rozbrzmiała muzyka Brauna Strowmana! Ten od razu wszedł do ringu i zmierzył się wzrokiem z HHH’em, który wyślizgnął się po chwili z kwadratowego pierścienia w obawie przed atakiem. Myślicie, że to wszystko? Nic bardziej mylnego! Stephanie ustaliła pojedynek Brauna Strowmana z… Jasonem Jordanem!

Singles Match: Samoa Joe pokonał Finna Balora

Joe zwyciężył poprzez Coquina Clutch. Balor nie odklepał, lecz stracił przytomność, przez co sędzia musiał zakończyć pojedynek.

Na zapleczu do Kurta podszedł zdenerwowany Jason Jordan. Początkowo miał pretensje do swojego ojca, że ten pozwolił na jego walkę z olbrzymem. Szybko jednak panowie doszli do porozumienia, a Jordan zmotywował się na tyle, że stwierdził, iż jest w stanie pokonać Strowmana.

Singles Match: Asuka pokonała Danę Brooke

Czas na MizTV! Gospodarz pojawił się wraz z The Miztourage. Na początek pogratulował Baronowi Corbinowi zwycięstwa nad nim zeszłej nocy. Stwierdził, iż było to największe zwycięstwo Corbina w życiu. Czas zaprosić gościa. Miz przedstawił Romana Reignsa, lecz ten nie reagował początkowo na słowa mistrza interkontynentalnego. Finalnie rozbrzmiała muzyka The Shield i pojawiła się cała trójka „braci”. Miz zaprotestował – w końcu zaprosił jedynie Reignsa, a nie całą trójkę. Seth oraz Dean zaczęli się przechwalać zwycięstwem nad The New Day oraz tym, iż są najbardziej dominującą grupą trzech facetów w historii WWE. Mizanin powiedział, że The Shield powróciło tylko dzięki niemu, ponieważ to jego ataki sprawiły, iż zjednoczyli się ponownie. Wszystko sprowadziło się do brawlu. Shield wykonali Triple Powerbomb na Bo Dallasie.

Dostaliśmy krótki wywiad z Braunem Strowmanem oraz zapowiedź walki wieczoru: Roman Reigns vs The Miz, a stawią tytuł Interkontynentalny.

Okazało się, że Dean Ambrose został w ringu, a Seth Rollins obok niego. Czas na kolejny pojedynek!

Singles Match: Dean Ambrose pokonał Sheamusa

W szatni Jason Jordan spotkał Matta Hardy’ego. Jordan stwierdził, że pokona Strowmana. Hardy jednak ostudził jego zapały i nie dał młodszemu zawodnikowi żadnych szans w dzisiejszym starciu.

Czas na segment z udziałem kobiet! Otworzyła go Alexa Bliss, która mówiła o swojej walce z Survivor Series. Przerwała jej Mickie James, a później Bayley, Sasha Banks i Alicia Fox. Zapały przerwał im Kurt Angle, który ustalił Fatal 4-way, a zwyciężczyni zmierzy się z Alexą Bliss o tytuł.

#1 Contender Match for Raw Women’s Championship: Sasha Banks vs Bayley vs Alicia Fox vs Mickie James – No Contest 

Podczas walki pojawiła się Paige, która stwierdziła, że powraca. Kiedy zbliżała się do ringu, od tyłu walczące zawodniczki zaatakowały… Mandy Rose i Sonya Deville!

Na zapleczu wspomniana wcześniej trójka wzięła się także za Alexę Bliss brutalnie ją atakując.

Singles Match: Braun Strowman pokonał Jasona Jordana via disqualification 

Podczas walki pojawił się Kane, który zaatakował Strowmana, finalnie wbijając jego krtań w krzesło.

W ringu pojawił się Enzo Amore wraz z heelową częścią 2O5 Live. Amore przechwalał się zwycięstwem nad Kalisto z Survivor Series, lecz przerwała mu face’owa część dywizji.

8-Man Tag Team Match: Rich Swann, Cedric Alexander, Akira Tozawa & Mustafa Ali def. The Zo Train (Drew Gulak, Ariya Daivari, Tony Nese & Noam Dar)

Na zapleczu Kurt Angle podszedł do Jordana. Jason wyraźnie spokorniał i docenił klasę oponenta.

Elias w ringu zaczął śpiewać swój kolejny utwór. Przerwał mu Matt Hardy. Między zawodnikami doszło do brawlu, z którego Hardy wyszedł zwycięsko, przepędzając z ringu Eliasa.

Singles Match for WWE Intercontinental Championship: Roman Reigns pokonał The Miza (c) – NOWY MISTRZ INTERKONTYNENTALNY – ROMAN REINGS

Widokiem świętującego Reignsa wraz z Ambrosem i Rollinsem zakończyło się kolejne wydanie Monday Night Raw.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *