WrestleOne.pl

Polski portal o Wrestlingu!

WRESTLERZY, KTÓRZY ZAKOŃCZYLI KARIERY, LECZ POWINNI STOCZYĆ JESZCZE JEDNĄ , OSTATNIĄ WALKĘ.

  1. Edge

Edge musiał przedwcześnie zakończyć swoją karierę ze względu na poważne kontuzje szyi. Rated R Superstar wyznał, że po urazach odczuwa ogromny ból. Zakończenie kariery było najlepszym wyjściem, bo gdyby Edge kontynuował swoją przygodę z wrestlingiem, mogłoby się to skończyć paraliżem. Po odejściu byłego mistrza WWE mieliśmy okazję widywać go w federacji, jednak w innej roli niż zwykle. Wiem, że jest to niemożliwe, by Edge zawalczył jeszcze raz, ale zobaczenie takiego pojedynku byłoby czymś wielkim. Nie tylko ja, lecz wiele innych fanów chciałoby zobaczyć tą jedną ostatnią walkę, ten jeden ostatni Spear. Niestety możemy o tym tylko pomarzyć.

  1. Lita

W tym przypadku, pojedynek jest bardziej możliwy, lecz wciąż szanse na to są bardzo małe. Każdy fan chciałby zobaczyć legendę kobiecego wrestlingu jeszcze raz w ringu. Jeśli by to się jednak stało, to prawdopodobnie pojedynek nie byłby zbyt porywający. Lita ma już swoje lata, a do tego minęło kilka lat od jej ostatniej walki. Miała ona swój udział w “Women’s Revolution” i  jej przeciwniczkami mogłyby być kobiety, które również były częścią rewolucji. Idealną rywalką dla  Lity byłaby  Charlotte Flair. 

 

  1. AJ Lee

AJ zawsze była ulubienicą fanów, gdyby powróciła publika by oszalała. Jej odejście było wielką stratą dla WWE. Była mistrzyni Div jest doskonałym materiałem na mistrzynię kobiet któregoś z brandów. Zobaczenie jej jeszcze jednego pojedynku byłoby czymś wspaniałym. Warto zaznaczyć, że AJ jest wciąż bardzo młoda i tęskni za wrestlingiem. Moim zdaniem jedyną przeszkodą, która stoi na drodze jej powrotu jest jej mąż – Phill Brooks, który jest nam bardziej znany jako CM Punk. Nie ma on dobrych kontaktów z federacją  i to w znacznym stopniu może zniechęcać AJ.

 

 

  1. Mick Foley

Tak, wiem jest to niemożliwe ze względu na stan zdrowia Micka. Wiele razy prawie zginął w ringu WWE. Jest ikoną, legendą ekstremalnego wrestlingu. Chciałbym jednak zobaczyć jeszcze jeden pojedynek w jego wykonaniu. Jego przeciwnikiem mógłby być Dean Ambrose, któremu również ektremalny styl walki nie jest obcy. Obaj panowie mogliby walczyć w pojedynku z ciekawymi stypulacjami, takimi jak  Hell in a Cell Match, Steel Cage Match, czy Extreme Rules Match i stworzyć wspaniałe widowisko.

 

  1. CM Punk

Punk wiele razy powtarzał, że nigdy do ringu nie wróci, lecz to samo mówił Bret Hart, a mimo to widzieliśmy jego pojedynki nie raz. Więc dlaczego nie miałoby stać się tak samo z CM Punkiem. Były wrestler aktualnie ma kontrakt z UFC, lecz jego kariera w MMA nie jest zbyt udana. Gdyby Punk powrócił, to bardzo chciałbym zobaczyć jego rywalizację z jakąś z topowych gwiazd, takich jak : AJ Styles, Seth Rollins lub Roman Reigns. Bez wątpienia byłoby to ciekawe, a jego walka z którymś z wyżej wymienionych zawodników mogłaby się znaleźć z Main Evencie Wrestlemanii, co zawsze było głównym celem CM Punka.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *