WrestleOne.pl

Polski portal o Wrestlingu!

CZEMU JOHN CENA ZOSTAŁ TAK SZYBKO WYELIMINOWANY NA SURVIVOR SERIES? CHARLOTTE FLAIR O WYMARZONEJ PRZECIWNICZCE NA WM 34! RVD VS AJ STYLES O PAS MISTRZOWSKI WWE?

 

– John Cena podczas gali Survivor Series nie odegrał znaczącej roli w walce 5 vs 5, a na dodatek został szybko wyeliminowany. Przyzwyczaił nas, że wstawał w wiele gorszych sytuacjach, był zawodnikiem na którym opierała się cała drużyna. Czemu tak krótko walczył? Federacja WWE postanowiła zająć się wątkami czerwonej tygodniówki, w których Cena nie był przewidziany. Mogło być to spowodowane też tym, że obecnie jest postrzegany jako zawodnik na pół etatu w WWE.

 

– Charlotte Flair udzieliła ostatnio krótkiego wywiadu, w którym opowiadała m.in. o swojej roli na WrestleManii 34: „[…] Może dojdzie do walki Księżniczka vs Księżniczka, ja kontra Stephanie McMahon? Widziałabym zakończenie takiego storyline na WrestleMania, ale wybranie jednej zawodniczki jest trudne… Chciałabym się spotkać z Becky Lynch, Bayley albo Sashą. Jest dużo talentów, to trudne.”

 

– Rob Van Dam został zapytany za pośrednictwem twitter’a, przez jednego z użytkowników czy byłby w stanie pokonać AJ Styles w walce o pas WWE. W odpowiedzi oznajmił, że mógłby to zrobić, jeśli Triple H by zaakceptował taką propozycję. 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *