WrestleOne.pl

Polski portal o Wrestlingu!

RAW 27.11.2017 – WYNIKI

Gala rozpoczęła się od skrótu wydarzeń pomiędzy Kane’em a Braunem Strowmanem. Następnie na arenie pojawił się, nowy mistrz interkontynentalny, Roman Reigns. Rozpoczął swoją przemowę od pochwalenia się zwycięstwem nad New Day a następnego dnia zdobyciem mistrzostwa i wykonaniem powerbomb na Mizie. Następne wyzwał kogoś do open challenge. Na rampie pojawiło się Mizturage, które zapowiedziało przeciwnika dla Romana, czyli Eliasa.

Seth Rollins pokonał Cesaro — Singles Match

Początek walki był powolny i opierał się na dźwigniach. Seth zyskiwał przewagę do momentu, w którym Cesaro rzucił nim na liny. Po przerwie reklamowej walka znów zwolniła, lecz z korzyścią dla Cesaro. Aż do momentu, w którym Cesaro chciał wykonać Suplex z 3 liny. Mimo że Rollins skontrował, nie udało mu się przejść do ofensywy. Po udanym Blockbusterze Sethowi udało się odzyskać tempo i wykonać Suicide Dive. Po kolejnych reklamach Cesaro wepchnął Rollinsa na sędziego, po czym zaatakował go w oczy. Następnie wykonał mu Cesaro Swing oraz Sharpshooter. Rollins wyszedł z tego, a następnie skontrował Neutralizer i wykonał swoje kopnięcie kolanem, kończąc walkę.

Po walce Seth zapowiedział walkę The Shield na następnym Raw o mistrzostwo Tag Team przeciwko The Bar.

Na zapleczu Face’owa część 205 żaliła się na Świtę Enzo Amore. Kurt zapowiedział Fatal Four Way match o miano pretendenta do tytułu Cruiserweight.

Samoa Joe pokonał Titus’a O’Neil — Singles Match

Walkę agresywnie rozpoczął Titus, lecz został szybko powstrzymany przez próbę zapięcia Coquina Clutch. Następnie walka przeszła w wymianę uderzeń. Walka zakończyła się chwilę później po zapięciu przez Joe Coquina Clutch. Po walce Apollo Crews chciał zaatakować Joe, lecz spotkał go ten sam los co Titus’a.

Bayley, Sasha Banks & Mickie James vs. Paige, Mandy Rose & Sonya Deville – 6 man Tag Team Match — Do walki nie doszło

Jeszcze przed walką dowiedzieliśmy się, że Paige i jej spółka zaatakowały Bayley i Mickie James zostały zaatakowane. Po krótkim wyjaśnieniu swoich intencji okrążyły Sashe, a następnie Mandy i Sonya się przedstawiły. Po chwili ciszy Sasha zaatakowała Paige, lecz szybko została powstrzymana przez pozostałe panie, by następnie zainkasować finishery od wszystkich.

Do ringu wszedł Bray Wyatt. Skomentował on święto dziękczynienia, a następnie przeszedł do publiczności, która się go nie słucha. Stwierdził, że są martwi i naśmiewał się z publiczności. Przerwał mu Matt Hardy, rozpoczęła się kolejna walka.

Bray Wyatt pokonał Matta Hardy — Singles Match

Bray dominował większość walki. Matt miał swoje momenty, lecz przy próbie wykonania swantonu Bray ściągnął go na ziemię i wykonał Sister Abigail, kończąc walkę. Po walce Matt wrzeszczał „Delete!”.

Na zapleczu Jason Jordan domagał się walki z Braunem Strowmanem. Kurt Angle pomimo swojego niezadowolenia ustanowił walkę pomiędzy Kane’em a swoim synem

Rich Swann pokonał Akire Tozawe, Noama Dar i Ariya Daivari — Fatal Four Way match o miano pretendenta do tytułu cruiserweight

Cała walka była bardzo chaotyczna i dynamiczna. W pewnym momencie Rich Swann zaczął dominować, został jednak powstrzymany przez członków „Zo-Train”. Po reklamach Akira Tozawa nabrał wiatru w żagle. Zo-Train chciał wykonać na nim SuperPlex, który został przeobrażony w Power Bomb przez Richa. Różniej walka przeobraziła się, w kto kogo szybciej przypnie. W końcowej części walki Richowi udało się wykonać Five Star Swann Splash, dzięki czemu zwyciężył w tym pojedynku.

Roman Reigns pokonał Eliasa — Singles Match o mistrzostwo interkontynentalne

Przed walką Elias zaśpiewał swoją piosenkę, a po niej zaprosił do siebie Mizturage, którzy wsparli go harmonijkami. Przy następnej pieśni rozbrzmiały chanty „We Want Roman”.

Walka rozpoczęła się bardzo powolnie. Po przepychankach Elias wyrobił sobie przewagę i utrzymywał ją dźwigniami. Po chwili Roman się podniósł i zaczął przechylać szalę zwycięstwa na swoją stronę. Wtedy do walki wmieszało się Mizturage. Dzięki nim Elias odzyskał prowadzenie aż do momentu, w którym Roman wyrzucił go z ringu. Wtedy wmieszało się Mizturage. Po nieudanej próbie zakończenia pojedynku przez Eliasa który wykonał Power Bomb, Roman odżył, wykonał Superman Punch. Elias próbował się bronić, lecz nie udało mu się uniknąć Spearu, po którym Reigns zakończył pojedynek.

Asuka pokonała Dana Brooke — Singles Match

armbar i Dana od razu skapitulowała.

Po walce Absolution (Paige i spółka) otoczyło Asuke. Asuka spokojnie opuściła ring.

Kane pokonał Jasona Jordana przez wyliczenie poza ringowe — Singles Match

Przed walką Jason tłumaczył się ze swojej obolałej nogi. Na początku Jordan prezentował się dobrze, lecz wystarczyłoby, Kane wyrzucił Jasona z ringu, by jego kolano posypało się do końca. Po walce Kane pastwił się nad Jordanem. Na ratunek przybył Finn Balor.

Finn Balor pokonał Kane’a — Singles Match

Finn rozpoczął od ataków na nogi Kane’a, lecz szybko został sprowadzony na ziemię. Po chwili Finn odzyskał tempo i nawet udało mu się wykopać „Potwora” z ringu, lecz Kane sięgnął po atak krzesłem, przez co został zdyskwalifikowany. Po walce Kane obijał jeszcze Balora krzesłem. Z pomocą przybył Strowman, który rozprawił się z Kane’em i wykonał mu PowerSlam na stalowe schody, a następnie nadział jego gardło na krzesło i to dwa razy. Widokiem ledwo oddychającego Kane’a i świętującego Brauna zakończyliśmy Raw.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *