WrestleOne.pl

Polski portal o Wrestlingu!

DATA POJAWIENIA SIĘ BROCKA LESNARA W WWE TV, GRUDGE MATCH W IMPACT WRESTLING, NIA JAX NA TEMAT FRAKCJI „ABSOLUTION”

 

 – Zostało ujawnione, kiedy Brock Lesnar pojawi się w WWE TV. Obecny WWE Universal Champion ma się pojawić na gali Monday Night Raw 18 grudnia 2017, dzień po PPV Clash of Champion.

 

 – Już na następnej tygodniówce Impact Wrestling będziemy świadkami wielkiego Grudge Match’u – Johnny IMPACT vs Alberto El Patron. Grudge Match to pojedynek, który polega na wyrównaniu rachunków. Johnny IMPACT był bardzo blisko pokonania Eli Drake’a i zdobycia Global Championship. Wykonał on swoją akcję kończącą – Starship Pain, ale na ringu pojawił się Alberto El Patron, który zaatakował obu zawodników oraz sędziego, po czym położył mistrza na pretendencie i Johnny IMPACT został odliczony. Teraz Johnny chce się zrewanżować za incydent z PPV Bound For Glory –  najważniejszej z gal Impact Wrestling. Pierwszy raz w historii tej federacji dojdzie do Grudge Match’u. Zwycięzca pojedynku prawdopodobnie otrzyma szanse do zmierzenia się z obecnym Global Championem – Eli Drakiem.

 

 – Po ostatnim Monday Night Raw, Nia Jax udostępniła za pośrednictwa twitter’a, w którym mówi, że frakcja „Absolution” wygląda na bardzo silną i zastanawia się, czy ktokolwiek może je powstrzymać. Nia jest jedną z zawodniczek, która nie skonfrontowała się jeszcze z Paige i jej podopiecznymi. 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *