WrestleOne.pl

Polski portal o Wrestlingu!

DANIEL BRYAN POWRÓCI DO RINGU? MATT HARDY W GIMMICKU „BROKEN”? ALBERTO EL PATRON SKOŃCZY KARIERĘ? I WIĘCEJ!

Brie Bella w jednym z podcastów wypowiedziała się na temat ewentualnego powrotu do ringu swojego męża, Daniela Bryana. Okazuje się, że były mistrz świata wagi ciężkiej przeszedł wszystkie niezbędne badania i jest w stu procentach gotów do powrotu na ring. Nie wiadomo jak na to wszystko zareaguje sztab medyczny WWE i czy pozwolą Danielowi na kolejne występy w ringu tym bardziej, że dobrze spisuje się w roli Generalnego Menadżera Smackdown. Widzimy jednak ostatnio Jego delikatne sprzeczki z Shanem McMahonem i kto wie czy to nie zwiastuje Nam poważniejszego feudu pod Wrestlemanię 34.

Na ostatnim Raw mogliśmy dostrzec powolne kroki w kierunku gimmicku „broken” przez Matta Hardy’ego. Wszystko za sprawą tego, że Anthem nie ma zamiaru utrzymywać go jako swojego, ponieważ jest to zupełnie nieopłacalne. Mimo to nie wiemy jeszcze czy WWE zdecyduje się na dokładnie gimmick „Broken”, czy jakiś inny wzorowany nim. Wszystko okaże się w najbliższych tygodniach.

Alberto El Patron ma poważne wątpliwości co do swojej dalszej kariery zapaśniczej. Póki co ma w pełni przepracować rok 2018, lecz nie wiadomo jak później potoczą się Jego losy. Wiele mówi się o pożegnalnym touru w 2019 roku, po którym miałby rzekomo zakończyć karierę.

Ponownie spadła oglądalność zarówno Raw jak i Smackdown, lecz nie jest to jakieś nowe i niezwykle niepokojące zjawisko. Problem polega na tym, że federacja traci oglądalność w trzeciej części swojego programu, czyli wtedy, kiedy powinno się dużo dziać. Być może WWE zareaguje na to i spróbuje już teraz sprowadzać gwiazdy, które wystąpią również na 25-leciu Raw i Ich przemówienia zostawi na koniec gali, by utrzymać widzów przed telewizorami.

WWE poinformowało, że po ostatnim ataku stajni Ruby Riott na Naomi, była mistrzyni kobiet Smackdown doznała licznych urazów, lecz nie wiadomo na razie czy będzie długo pauzowała, czy też zobaczymy Ją już niebawem w akcji.

 

1 thought on “DANIEL BRYAN POWRÓCI DO RINGU? MATT HARDY W GIMMICKU „BROKEN”? ALBERTO EL PATRON SKOŃCZY KARIERĘ? I WIĘCEJ!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *