WrestleOne.pl

Polski portal o Wrestlingu!

FATAL 4 WAY NA RAW, CZEMU LIO RUSH NIE DOSTAJE WALK W NXT? PIERWSZA FINALISTKA TURNIEJU KNOCKOUTS CHAMPIONSHIP I WIĘCEJ!

 

– W dywizji 205 Live trwa obecnie rywalizacja pomiędzy wszystkimi zawodnikami Cruiserweight o miano nowego pretendenta do mistrzostwa Cruiserweight. Na ostatniej gali Raw Rich Swann pokonał Ariyę Daivariego, Noama Dara oraz Akirę Tozawę. W przyszły poniedziałek w dalszej części rywalizacji do ringu wejdą Cedric Alexander, Tony Nese, Drew Gulak oraz Mustafa Ali.

 

– Już od dłuższego czasu Lio Rush nie wsytępuje ani na galach WWE NXT, ani na live event’ach. Prawdopodobnie federacja chce ukarać swojego zawodnika, za jego komentarz po zwolnieniu Emmy.

 

– Na wczorajszej gali Impact Wrestling odbył się pierwszy, półfinałowy pojedynek w turnieju o Knockouts Champion. W Triple Threat Match’u wzięły udział: Laurel Van Ness, Madison Rayne i KC Spinelli. Panie zaprezentowały bardzo ciekawe starcie, a zwyciężczynią okazała się Laurel Van Ness, po wykonaniu Killswitch na Madison Rayne i przypięciu jej. Na następnej gali zawalczą ze sobą: Sienna, Allie i Rosemary.

 

Na tej samej gali doszło do długo wyczekiwanego Grudge Match’u – Johnny IMPACT vs Alberto El Patron. Była to walka, która trzymała w napięciu i zapewniła wiele emocji podczas jej oglądania. Jeszcze przed rozpoczęciem walki Alberto El Patron próbował wnieść krzesło do ringu, na co nie pozwolił sędzie. Publiczność od samego początku walki skandowała „Johnny IMPACT!”. W pierwszej fazie starcia dominował Johnny, który po serii ciosów próbował przypiąć Alberto. Kluczowym wydarzeniem dla tego pojedynku było przyjście do ringu obecnego Global Champion’a i zaczepienie El Patrona. Po krótkiej wymianie zdań Eli Drake został zaatakowany przez Alberto. Gdy ten wchodził na ring, Johnny IMPACT wrzucił go do ringu i wykonał na nim Starship Pain i tym samym wygrał to starcie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *