WrestleOne.pl

Polski portal o Wrestlingu!

CHRIS JERICHO NIE WYSTĄPI NA WM 34? WALKA O GRAND CHAMPIONSHIP NA IMPACT WRESTLING, CIEKAWA SYTUACJA NA LIVE EVENCIE W MEKSYKU.

 

– Istnieje wysokie prawdopodobieństwo, że Chris Jericho nie wystąpi na przyszłorocznej gali WrestleMania 34. Na stronie zespółu rock’owego Fozzy, którego jest członkiem, pojawił się plakat informujący, że będą odbywać tour po Ameryce. Pierwszy występ odbędzie się 28 lutego, a ostatni będzie 8 kwietnia, czyli dzień w którym zaplanowana jest gala WrestleMania 34.

 

– Na następnej tygodniówce Impact Wrestling będziemy świadkami walki, o obronę Grand Championship przez Ethan Carter III. Pretendentem będzie Matt Sydal, który na ostatniej gali wygrał swoją walkę z Tyson Dux, a walkę tą komentował EC3. Po pojedynku obecny Grand Champion zaczął drażnić Matt’a i powiedział, że wygrywa on tylko walki, które nic nie znaczą i nie poradziłby sobie w walce o stawkę.

 

– Podczas live event’u w Meksyku doszło do starcia o pas Tag Team SmackDown pomiędzy braćmi Usos, a Chadem Gablem i Sheltonem Benjaminem. Walka zakończyła się w dość nie codzienny sposób. Gdy Chad był oparty o drugą line, publiczność zaczęła  skandowała „619!”. Jey Uso noszony aplauzem, wykonał finisher jednej z największych gwiazd meksykańskiego wrestlingu – Rey’a Mysterio. Poniżej zamieszczamy materiał wideo:

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *