WrestleOne.pl

Polski portal o Wrestlingu!

RAW 04.12.2017 – WYNIKI

Gala rozpoczęła się od wystąpienia Kurta Angla. Zapowiedział on walki o mistrzostwo Tag Team i Interkontynentalne. Kiedy miał zapowiadać przeciwnika dla Romana Reignsa na arenie rozbrzmiała muzyka Jasona Jordana, który zażądał walki z Romanem. Po krótkiej argumentacji, do obecnych w ringu dołączył sam Roman. Mistrz powiedział że żąda walki z Samoa Joe, ale jednocześnie zaakceptował wyzwanie Jasona. Po chwili na rampie pojawił się Samoa Joe, który zaakceptował wyzwanie od Romana. Przerwał mu Jason który powiedział że pierwszy chciał walczyć. Kiedy Roman chciał go uspokoić wykonał na nim suplex. Zdenerwowany Roman powiedział GM że ma rozpocząć walkę pomiędzy nim a Jasonem.

Roman Reigns pokonał Jasona Jordana – Singles Match o mistrzostwo IC

Z początku Jason próbował walczyć jak równy z równym lecz przez całą walkę przewagę miał Roman. Jason miał kilka swoich momentów kiedy to rzucał Romanem od narożnika do narożnika lecz na nie wiele się to zdało. Jason miał także swoje chwile gdy przechwycał Romana podczas próby wykonania SuperMan Punch. Obolała noga Jordana okazała się jego zgubą, a po zaatakowaniu jej przez Romana widzieliśmy dalej tylko SuperMan Punch oraz Spear.

Po walce Samoa Joe zaatakował Reignsa. Z pomocą przybył Jason który wykonał Joe Suplex. Roman odwdzięczył się za pomoc kolejnym SuperMan Punch na twarz Jordana.

Na zapleczu Jason prosił Kurta o rewanż z Romanem oraz o walkę jeszcze dziś z Joe. Kurt się zgodził i wtedy Joe zaatakował Jasona.

Paige pokonała Sashe Banks – Singles Match

Większość walki dominowała Paige powoli obijając przeciwniczkę. Sasha niekiedy wyprowadzała pojedyncze ciosy ale nie wiele to dawało. Raz udało się jej wykonać jakiś submission. Chwilę po przerwie Sasha znów chciała zaatakować przy pomocy SuperPlexu, został on jednak skontrowany i Paige wyprowadziła PowerBomb. Paige chciała wykonać RamPaige ale tym razem Sasha skontrowała zapinając swój Bank Statement. Paige uszła z niego a za ringiem wybuchła bójka pomiędzy obozami Sashy i Paige, a sama Paige wykorzystała nieuwagę Banks by wykonać swój RamPaige i zakończyć pojedynek.

Elias pojawił się u GM. Poprosił on o kolejną walkę o mistrzostwo IC. Zagroził on też że jeżeli Kurt nadal będzie faworyzował swojego syna to źle się to skończy. Kurt powiedział że Elias dostanie dziś prawdziwego przeciwnika.

Następnie Enzo wydawał polecania dla swojego Zo-train co do dzisiejszego Fatal Four Way Match. Kiedy Zo-train się oddaliło do Enzo podeszła Nia Jax i zapytała się go „Jak się miewa”

Drew Gulak pokonał Cedric’a Alexandera, Mustafe Ali i Tony’ego Nese – Fatal Four Way Match

Początek walki mimo że chaotyczny był pod dyktando Face’ów. Członkowie Zo-Train próbowali współpracować lecz nie zgadzali się ze swoimi metodami. Dzięki zamieszaniu podczas przerwy. Drew przejął prowadzenie lecz szybko został powstrzymany. Cedric chciał zakończyć walkę lecz przerwał mu Mustafa Ali. Obydwu przerwał Tony Nese po krótkiej wymianie ciosów i akcji wysokiego ryzyka Cedric wykonał dwa razy Lumber Check. Został on zaatakowany z za pleców przez Drew który wykorzystał okazję i wygrał pojedynek.

Następnie Elias wykonał swoją piosenkę. Przerwał mu Braun Strowman. Rozpoczęła się bójka. Elias uderzył Brauna gitarą lecz na nic się to zdało. Braun chciał zaatakować schodami lecz rozbrzmiała muzyka Kane’a. Kane powiedział że za tydzień zmierzą się i wtedy wszyscy zobaczą kto jest prawdziwym potworem.

W szatni spotkało się The Shield. Roman powiedział że on swoje mistrzostwo obronił i teraz pora na Seth’a i Deana. Oni upewnili go że z łatwością odbiorą The Bar mistrzostwa i znów będą złotym The Shield.

Asuka pokonała Alicie Fox – Singles match

Początek walki należał do Fox lecz Asuka szybko wróciła na swoje tory i po serii kopnięć zapięła armbar i zakończyła pojedynek.

Po walce Absolution otoczyło ring a Asuka znów opuściła ring. Gniew Absolution spadł na Alicie Fox.

Finn Balor pokonał Bo Dallasa – Singles Match

Początek walki należał do Finna lecz ingerencja Curtisa Axel’a dała Bo Dallasowi prowadzenie. Finn odzyskał tempo i wykonał Sling Blade które otworzyło mu drogę do Coup de Grâce po którym zakończył pojedynek.

Kolejnym punktem była Wypowiedz Bray’a Wyatta przerywana komentarzami Matta Hardy.

Cesaro & Sheamus pokonali Deana Ambrose & Seth’a Rollins’a – Tag Team Match o mistrzostwo Tag Team

Walkę rozpoczeli Dean i Cesaro. Po nie czystym zagraniu The Bar zaczeli prowadzić w tym pojedynku. Deanowi udało się zrobić zmianę z Seth’em zmianę a ten szybko zaczął rozdawać karty do momentu przejścia walki poza ring. Tam Cesaro wepchnął Rollinsa na narożnik. Po przerwie reklamowej The Bar obijało Rollinsa i skutecznie nie umożliwiało mu zmianę. Sytuacja zmieniła się po wykonaniu Super Kick na Sheamusie. Wtedy do walki wszedł Ambrose który odwrócił bieg walki o 180 stopni. Następnie Rollins wykonał Sheamusowi Superplex. Cesaro przejął inicjatywę i chciał wykonać The Neutralizer, który został skontrowany przez Seth’a który wykonał swoje uderzenie kolanem. Seth przypiął Cesaro lecz liczenie przerwał Sheamus przez co walka zakończyła się przez dyskwalifikację. GM był niezadowolony z wyniku starcia i wznowił walkę. Tym razem jednak była to walka bez dyskwalifikacji. The Shield wykończyło Cezaro i w tym momencie zaatakował Samoa Joe. Na pomoc przybył Roman Reigns jednak nie dogonił Joe a Sheamus wykończył Dean’a i zakończył pojedynek. Widokiem przegranego The Shield zakończyliśmy RAW.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *