WrestleOne.pl

Polski portal o Wrestlingu!

SCOTT DAWSON WRACA DO AKCJI, NIA JAX NA 205 LIVE? HEEL TURN SHANE’A MCMAHONA? RONDA ROUSEY ZADEBIUTUJE JUŻ NIEBAWEM! I WIĘCEJ!

PWInsider zaskoczyło pozytywnymi wieściami na temat Scotta Dawsona. Członek The Revival powinien powrócić do akcji w przeciągu 4-6 tygodni.

Na ostatnim Raw byliśmy świadkami krótkiego segmentu z Nią Jax oraz Enzo Amore. Okazuje się, że Jax może pracować nie tylko na czerwonej tygodniówce, ale także na fioletowej. Taki ruch WWE spowodowany jest tym, że federacja chce uniknąć konfrontacji Jax z Absolution, które dominuje teraz na Raw, ponieważ bardzo możliwe jest, iż w przyszłości Nia dostanie szansę walki o tytuł mistrzowski.

Jeżeli oglądacie Smackdown lub czytacie wyniki, na pewno zauważyliście, że wszystko wskazuje na rychły heel turn Daniela Bryana. Nic bardziej mylnego – WWE planuje, by to Shane McMahon stał się „tym złym”, co być może będzie wskazywało na Jego potencjalną potyczkę z Bryanem na WrestleManii XXXIV. Przypominamy: Bryan dostał zielone światło od lekarzy i może federacja skorzysta z Jego ringowych usług.

Drew McIntyre rozpoczął już treningi po kontuzji, która wykluczyła Go z akcji. Nie popadajcie jednak w optymizm – były mistrz NXT powróci zapewne dopiero w połowie przyszłego roku.

SmackDown zanotowało spadek oglądalności. Wczorajszy odcinek oglądało 2.68 mln widzów. Jest to o kilka tysięcy mniej niż przed tygodniem.

Być może już niedługo zostanie oficjalnie ogłoszone podpisanie kontraktu z Rondą Rousey. Najpopularniejsza kobieta w historii UFC raczej już na dobre zrezygnowała z kariery MMA, ponieważ od dawna już trenuje w WWE Performance Center i przygotowuje się do debiutu w federacji McMahona. Co ciekawe, Jej pojawienie się przewidywane jest w okolicach „Road to WrestleMania”, co może potwierdzać plotki o Jej ewentualnej potyczce z Charlotte bądź też Stephanie McMahon.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *