DANIEL BRYAN ZAWALCZY NA SUMMERSLAM? BLUDGEON BROTHERS BEZ POWAŻNEGO FEUDU PRZEZ DŁUŻSZY CZAS? POTENCJALNE PLANY DLA KURTA ANGLE’A!

W najnowszym wydaniu Wrestling Radio dowiedzieliśmy się, że Daniel Bryan dostał zielone światło od WWE w kwestii powrotu na ring. Okazuje się, że federacja najprawdopodobniej skorzysta z Bryana na niektórych live eventach w przyszłym roku, a Jego ponowny większy występ planowany jest już na przyszłoroczne SummerSlam.

Jak pewnie zauważyliście, The Bludgeon Brothers póki co mnie mieli trudnych przeciwników. Zmierzyli się dwa razy z rozpadającym się The Hype Bros, a na ostatnim SmackDown pokonali ludzi, o których szczerze mówiąc nigdy nie słyszałem. Okazuje się, że taka sytuacja może utrzymać się jeszcze przez pewien czas, ponieważ mimo powrotu Harpera i Rowana do WWE TV, federacja nie chce na razie angażować ich w większe feudy. Inne źródła natomiast podają, że push byłych członków The Wyatt Family zostanie przyspieszony i będą rywalami zwycięzców z Clash of Champions.

Zapewne pamiętacie jak przebiegał main event tegorocznego Survivor Series. Chodzi konkretnie o walkę wieczoru, kiedy to Triple H zaatakował Kurta Angle’a. Trwały spekulacje czy Panowie nie zmierzą się już na Royal Rumble, ale HHH występuje jedynie na live eventach i ponownie zniknął z WWE TV. To może świadczyć o tym, że Ich feud rozkręci się dopiero na “Road to WrestleMania” i właśnie na największej gali wrestlingowej na świecie dojdzie do tego starcia. Co ciekawe, bardziej rozgorzał konflikt na linii Angle – Jordan. Najprawdopodobniejszą opcją jest włączenie Jordana do konfliktu “Huntera” z mistrzem olimpijskim, lecz pojawiają się też plotki, że może dojść na Royal Rumble również do starcia Angle vs Jordan.

Zostaw komentarz