WrestleOne.pl

Polski portal o Wrestlingu!

DANIEL BRYAN ZAWALCZY NA SUMMERSLAM? BLUDGEON BROTHERS BEZ POWAŻNEGO FEUDU PRZEZ DŁUŻSZY CZAS? POTENCJALNE PLANY DLA KURTA ANGLE’A!

W najnowszym wydaniu Wrestling Radio dowiedzieliśmy się, że Daniel Bryan dostał zielone światło od WWE w kwestii powrotu na ring. Okazuje się, że federacja najprawdopodobniej skorzysta z Bryana na niektórych live eventach w przyszłym roku, a Jego ponowny większy występ planowany jest już na przyszłoroczne SummerSlam.

Jak pewnie zauważyliście, The Bludgeon Brothers póki co mnie mieli trudnych przeciwników. Zmierzyli się dwa razy z rozpadającym się The Hype Bros, a na ostatnim SmackDown pokonali ludzi, o których szczerze mówiąc nigdy nie słyszałem. Okazuje się, że taka sytuacja może utrzymać się jeszcze przez pewien czas, ponieważ mimo powrotu Harpera i Rowana do WWE TV, federacja nie chce na razie angażować ich w większe feudy. Inne źródła natomiast podają, że push byłych członków The Wyatt Family zostanie przyspieszony i będą rywalami zwycięzców z Clash of Champions.

Zapewne pamiętacie jak przebiegał main event tegorocznego Survivor Series. Chodzi konkretnie o walkę wieczoru, kiedy to Triple H zaatakował Kurta Angle’a. Trwały spekulacje czy Panowie nie zmierzą się już na Royal Rumble, ale HHH występuje jedynie na live eventach i ponownie zniknął z WWE TV. To może świadczyć o tym, że Ich feud rozkręci się dopiero na „Road to WrestleMania” i właśnie na największej gali wrestlingowej na świecie dojdzie do tego starcia. Co ciekawe, bardziej rozgorzał konflikt na linii Angle – Jordan. Najprawdopodobniejszą opcją jest włączenie Jordana do konfliktu „Huntera” z mistrzem olimpijskim, lecz pojawiają się też plotki, że może dojść na Royal Rumble również do starcia Angle vs Jordan.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *