WrestleOne.pl

Polski portal o Wrestlingu!

DRUGA FINALISTKA TURNIEJU O PAS KNOCKOUTS, GRAND CHAMPIONSHIP MATCH, BRIAN CAGE W IMPACT WRESTLING?

 

– Na wczorajszej gali IMPACT! Wrestling kontynuowany był turniej o Knockouts Champion. W drugim Triple Threat Match’u wzięły udział: Sienna, Allie i Rosemary. Ta walka była na nieco niższym poziomie niż pojedynek z pierwszego półfinału. Gdy zabrzmiał gong, Sienna wyszła z ringu i chciała by najpierw Alli i Rosemary ze sobą walczyły. Pomimo pozostawienia tych zawodniczek w ringu, one od razu skierowały się w stronę Sienny. Wiedziały, że Sienna jest niebezpieczna w starciach jeden na jeden, więc postanowiły współpracować i razem wykończyć rywalkę. Po chwili, Sienna zdominowała swoje przeciwniczki, wyrzucając Rosemary z ringu i wykonując Superplex na Alli. Po podwójnym Super Kick’u i German Suplex na Siennie, Rosemary wykonała swój finisher, The Red Wedding na Alli, przypięła rywalkę i to ona zmierzy się z Laurel Van Ness o Knockouts Champion.

 

– Doszło do Grand Championship Match w którym walczyli ze sobą Matt Sydal i Ethan Carter III. Pojedynek ten jest prowadzony na trochę innych zasadach niż przeważnie. Pojedynek jest podzielony na trzy rundy po 3 minuty. Przy ringu siedzi trzech sędziów oceniający owe starcie i podający werdykt po każdej z rund. Walka może się zakończyć przed czasem przez przypięcie lub zmuszenie do odklepania jednego z zawodników.

Pierwsza runda zdecydowanie należała do EC3, choć sam początek wskazywał na prowadzenie Sydala i lekkie zlekceważenie go przez Ethana. Matt za dużo czasu poświęcał na zwarcia, w których nie miał szans z lepiej zbudowanym Ethanem. Po wykonaniu Fireman’s carry cutter, Matt został wyrzucony z ringu i zdominowany poza nim przez Cartera. Na koniec rundy Matt został poczęstowany Vertical Suplexem. Runda dla EC3.

Druga runda była zgoła inna od pierwszej i to Matt zdominował pojedynek. Pomimo kontrowania ciosów przez Cartera, Sydal błyskawicznie odpowiadał swoimi akcjami typu Hurricanrana, Spinning Wheel Kick. Zwieńczeniem tej rundy był potężny High Kick wymierzony w głowe EC3. Runda dla Matt’a.

Ostatnie starcie było najbardziej wyrównane. Panująca nad nimi presja czasu powodowała, że chcieli oni jak najszybciej skończyć pojedynek, więc po każdej udanej akcji próbowali przypiąc przeciwnika. Ostatecznym wynikiem tego starcia był remis, co jest jednoznaczne z obronieniem tytułu przez EC3.

 

– Według różnych źródeł IMPACT! Wrestling jest zainteresowany podpisaniem kontraktu z Brianem Cage’em. Dla tych, co nie wiedzą, Brian Cage był zawodnikiem takich federacji jak: Lucha Underground, AAA, Pro Wrestling NOAH, oraz do nieistniejącej już gali podlegającej WWE – Florida Championship Wrestling.   

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *