WrestleOne.pl

Polski portal o Wrestlingu!

POTWIERDZONE WALKI NA RAW! VINCE MCMAHON ZADOWOLONY Z KOBIET W ABU DABI! SHEMUS Z POWAŻNĄ KONTUZJĄ!

Na następnym Monday Night RAW zobaczymy 3 walki – Seth Rollins vs Sheamus, Samoa Joe vs Dean Ambrose, Roman Reigns vs Cesaro. Walki najprawdopodobniej wygrają członkowie The Shield. Te walki to najprawdopodobniej kolejny krok do walki – The Bar & Samoa Joe vs The Shield, walka może odbyć się na gali Royal Rumble i wtedy możemy też zobaczyć rozpad The Shield.

 

Vince McMahon był bardzo zadowolony z występu Alexy Bliss i Sashy Banks na Live Evencie w Abu Dabi. Pokazuje to jego jeden z ostatnich wpisów na Twitterze.

 

Na ostatnim RAW The Bar bronili pasów mistrzowskich przeciwko „2/3 The Shield”, oczywiście obronili pasy. Jednak WWE chciało zabrać im te pasy i prawda jest taka, że decyzja została zmieniona krótko przed walką. Powodem był to, że Sheamus zmaga się z urazem – stenoza kanału kręgowego w odcinku szyjnym, lecz uraz nie okazał się, aż tak poważny i Sheamus będzie walczył dalej, jednak trzeba pamiętać, że kontuzja może się rozwinąć i Celtycki Wojownik może zakończyć karierę, bo przecież z tym samym uraz zmagał się chociażby Edge, który przez to zakończył występy w ringu WWE. 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *