WrestleOne.pl

Polski portal o Wrestlingu!

AUSTIN ARIES POWRÓCI DO GFW? RYBACK O ZAINTERESOWANIU ZE STRONY LUCHA UNDERGROUND, PIERWSZY WYSTĘP DARREN’A YOUNG’A NA SCENIE NIEZALEŻNEJ!

 

– Austin Aries w ostatnim wywiadzie mówił, że działacze Impact Wrestling kontaktowali się z Nim o możliwości powrotu tego zawodnika do ich federacji. Odrzucił jednak tą propozycje, ponieważ chce on mieć pełną władzę co do własnego gimmick’u, jak i całej postaci. W przeszłości było z tym różnie to nie chce ryzykować problemów.

 

– Ryback podczas podcastu „Conversation With The Big” przyznał, że niedługo po odejściu z WWE, zainteresowanie jego usługami wyraziła federacja Lucha Underground. Pomimo tego, że życzy im jak najlepiej, to kategorycznie musiał odrzucić propozycję. Przyczyną odmówienia współpracy był zapis w kontrakcie, który zakładał, że przez 2-3 miesiące nagrywasz materiały i przez okres emisji walk, zawodnik nie może występować nigdzie indziej. Ryback wspomniał, że jego zdaniem trzeba być niespełna rozumu by podpisać takie coś i podkreślił. Od sezonu czwartego, Lucha Underground zamierza jednak odejść od tej zasady o blokowaniu występów w innych miejscach.

 

– Były WWE Superstar Darren Young za pośrednictwem twitter’a ogłosił, że swój pierwszy występ na scenie niezależnej będzie miał w marcu w federacji WrestlePro. W dodatku pojawi się on dzień później w Queens na wydarzeniu, którego organizatorem jest federacja Damage 365, a event nosi nazwę ”Warriors Of Wrestling”.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *