WrestleOne.pl

Polski portal o Wrestlingu!

WYNIKI SMACKDOWN LIVE – 13.12.2017

Show rozpoczęli Kevin Owens i Sami Zayn, którzy rozdawali ulotki ze skreślonym Shane’em na obrazku.

Po tym krótkim segmencie w ringu pojawił się Aj Styles, który powitał widzów. Mówił, że nie chce przegrać. Powiedział kilka gorzkich słów na temat Mahala, a jego mowę przerwali The Sign Brothers, którzy przeprosili za przeszkodzenie. Powiedzieli, że nie przychodzą już by zapowiedzieć Jindera. Aj zaprosił ich żeby się przytulić. Bracia trochę przestraszeni weszli do ringu i przytulili się z mistrzem. Oni natomiast podziękowali mu za pomoc i że chcą być w jego narożniku podczas Clash of Champions i Jinder zmierzy się z nim sam. Aj namówił ich do wyżalenia się, a ci powiedzieli co robił z nimi Mahal. Aj spytał ich czy jeśli są źli na Jindera to dlaczego wyszli z nim podczas gali w Indiach? Potem zapytał czy skończyli z Mahalem, a ci zapewniali, że tak jest. Aj podał sobie z nimi rękę, ale przerwał Mahal, który wściekły wszedł na scenę. Aj powiedział, że braciszki już mu nie pomagają oraz wspomniał o Clash of Champions po czym ich…zaatakował i poprosił Jindera o konfrontacje. Ten jednak podszedł tylko do lin po czym powyzywał i się cofnął by ocucić sługusów. Segment zakończył się Stylesem tryumfującym w ringu i zdenerwowanym Mahalem pod nim.
– Charlotte pokonała Ruby Riot przez dyskwalifikację po ataku Natalyi.

Oczywiście jak na Riott Squad przystało poskładały one solidnie przeciwniczkę po walce, ale gdy chciały dokończyć dzieła wbiegła Naomi, która zniszczyła trzy ryywalki i wymierzyła Rear View Ruby, a gdy ekipa Ruby się wycofywała zaatakowały je jeszcze Tamina, Lana i Carmella.
Przenosimy się na zaplecze, gdzie Bryan rozmawia z Shane’em przez telefon i zapewnia że ma wszystko pod kontrolą, ale po chwili przychodzą Sami i Kevin, którzy pokazują mu swoją ulotkę Daniel patrzy na nią z dziwnym wyrazem twarzy i tak kończy się ten krótki segment.

– Dolph Ziggler pokonuje Barona Corbina przez dyskwalifikacje po ataku Bobby’ego Roode’a.
– The Bludgeon Brothers pokonali jakiś randomowy zespół.
Kevi Owens i Sami zmierzają do ringu ze swoimi ulotkami. Sami mówi, że całe WWE Universe będzie zjednoczone przeciw tyranii menagerów. Wspomniał, że tydzień temu władze zrobiły jeden krok za daleko. Kevin mowił natomiast, że Shane jest najgorszym z McMahonów. Wypowiedział jeszcze trochę słów negatywnych na tenat McMahona i powiedział, że to czas na okupację SmackDown i przywołał ludzi, ale nikt się nie pojawił przez dłuższą chwilę, ale po chwili pojawił się Daniel Bryan! który ruszył w stronę ringu robiąc swój charakterystyczny gest „Yes”. Daniel spytał ich co robią, a ci odparli, że stworzyli Yep Movement i że chcą być jak Daniel, ale ten odparł, że to nie powinno być o nim, a o kibicach, całym WWE Universe i powinni dać im to na co kibice zasłużyli. Daniel powiedział, że zdaje sobie sprawę z ich talentu i dopilnuje, by ich walka w niedzielę była uczciwa. A w niedzielę będzie drugi sędzia specjalny, którym będzie sam Bryan! Sami i Kevin zaczęli świętować i tak zakończył się ten segment.
– Rusev i Aiden English pokonali The Usos.
– Kevin Owens pokonał Shinsuke Nakamurę w walce wieczoru.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *