WrestleOne.pl

Polski portal o Wrestlingu!

NOWE SHOW WWE, NIKKI BELLA I JOHN CENA ZNAJĄ DATĘ SWOJEGO ŚLUBU, ROMANA REIGNSA NIE BĘDZIE NA NAJBLIŻSZYM RAW? I WIĘCEJ!

WWE będzie transmitowało nową serię – Mixed Tag Team Challenge. Zabawa polega na tym, że wybierani są członkowie z Raw oraz Smackdown i łączeni w pary kobieta + mężczyzna. Program ma trwać 20 minut, a jego premierę datuje się na 16 stycznia. Powinniśmy zobaczyć 12 odcinków, lecz co najważniejsze – będą one transmitowane na Facebooku. Poprawi to również interakcję z fanami, którzy mają możliwość wyboru ostatnich członków obu brandów. Póki co składy wyglądają następująco:

– Raw: Alicia Fox, Alexa Bliss, Bayley, Braun Strowman, Enzo Amore, Goldust, Finn Balor, Nia Jax, Sasha Banks, The Miz oraz jeszcze jedna osoba, którą wybiorą fani.

– Smackdown: Becky Lynch, Bobby Roode, Carmella, Charlotte, Jimmy Uso, Lana, Naomi, Natalya, Rusev, Sami Zayn, Shinsuke Nakamura oraz jeden z członków The New Day, który również zostanie wybrany metodą głosowania.

Warto w tym miejscu dodać, że kontrakty WWE ze stacjami telewizyjnymi kończą się w 2019 roku. Ponoć Facebook jest w stanie wyłożyć duże pieniądze by móc transmitować gale federacji McMahona. Osobiście jednak wątpię, by do czegoś takiego doszło.

Noam Dar odniósł poważną kontuzję kolana. Na razie nie wiadomo jak długa czeka go przerwa. Wszystko wskazuje jednak na to, iż będzie potrzebna operacja, przez co można zakładać, że jego absencja będzie dość długa.

Ciekawa informacja pojawiła się dość niedawno, a mianowicie Roman Reigns nie jest awizowany na przyszłotygodniowe Raw. Póki co nie wiadomo jakie są tego przyczyny, ale wiele wskazuje na to, że w takim układzie nie zobaczymy walki o mistrzostwo Interkontynentalne.

Nikki Bella ogłosiła, że wie już, kiedy wyjdzie za Johna Cenę. Była mistrzyni Div nie wyjawiła jednak daty tego wydarzenia i póki co jest to trzymane w ścisłej tajemnicy.

Finalistka Mae Young Classic, Shayna Baszler ma zadebiutować już niedługo. Pewnie zauważyliście, że na ostatnich tygodniówkach NXT pojawiały się wzmianki i tajemnicze proma. WWE oficjalnie potwierdziło, że chodziło w nich właśnie o Baszler, która już niebawem zadebiutuje w NXT.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *