WrestleOne.pl

Polski portal o Wrestlingu!

WRESTLERZY, KTÓRZY STWORZYLI NXT – CZĘŚĆ 2

Pierwsza część artykułu została przez Was dobrze odebrana, więc postanowiłem napisać drugą część.

  1. Kevin Owens

Kevin był dobrze znany fanom WWE zanim pojawił się w tej federacji. Rozpoznawany był głównie z występów w Ring of Honor czy na scenach niezależnych.  Po podpisaniu kontraktu z NXT Owens szybko stał się jednym z najbardziej rozpoznawalnych postaci. Od samego początku mogliśmy zauważyć, że WWE ma co do Owensa wielkie plany na przyszłość.  Aktualnie KO jest byłym mistrzem NXT, Interkontynentalnym, Universal oraz Stanów Zjednoczonych. Chyba każdy się ze mną zgodzi, że Owens jest obecnie jednym z najlepszych, o ile nie najlepszym heelem w federacji McMahona.

  1.  Asuka

Nie mogło jej zabraknąć w tym artykule. Od czasu swojego debiutu w 2015 roku japońska wrestlerka dominowała w dywizji kobiet. Dowodem tego jest to, że była ona najdłużej panującą mistrzynią w historii NXT. Nigdy jeszcze w WWE nie przegrała pojedynku, a pas straciła ze względu na kontuzję. Asuka zadebiutowała w głównym rosterze na tegorocznym TLC, po którym została częścią rosteru RAW. Od tamtej pory “Empress of Tomorrow” wygrywa kolejne pojedynki, jednak po debiucie nie miała jeszcze godnej rywalki.

  1. Charlotte Flair 

Pomimo faktu, że jest ona córką Rica Flaira, Charlotte długo zajęło dostanie się do NXT, kiedy jednak jej się to udało, od początku odgrywała wielką rolę zarówno na żółtej tygodniówce, jak i w “Womens Revolution”. Wraz z Becky Lynch, Bayley i Sashą Banks tworzą The Four Horsewomen. Od swojego debiutu w głównym rosterze, Charlotte nie raz zapisywała się w kartach historii, występując między innymi w pierwszym w WWE pojedynku Hell in a Cell kobiet czy Money in the Bank ladder matchu kobiet.

 

Jeśli ktoś z Was nie widział pierwszej części, serdecznie zapraszam: 

WRESTLERZY, KTÓRZY STWORZYLI NXT

 

1 thought on “WRESTLERZY, KTÓRZY STWORZYLI NXT – CZĘŚĆ 2

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *