WrestleOne.pl

Polski portal o Wrestlingu!

ZAWODNIK Z IMPACT WRESTLING W WWE? NOWE MISTRZOSTWO W RING OF HONOR, ALEXA BLISS MOŻE POBIĆ REKORD!

 

– Federacja WWE już od dłuższego czasu przyglądała się sytuacji Rockstar Spud w Impact Wrestling. Sam zawodnik niedawno opuścił federacje, z czego zarząd IW był niezadowolony. Głównym powodem niezadowolenia jest wydanie ponad 20 tyś. dolarów na problemy wizowe zawodnika, przez które nie mógł pracować w USA. Gdy już wszystko załatwili, zawodnik poprostu odszedł z federacji. Rockstar Spud miałby być kolejnym zawodnikiem, który dołączyłby do dywizji Cruiserweight.

 

– Na zeszłotygodniowej gali Ring of Honor Final Battle został przedstawiony pas mistrzowski kobiet. Ogłosili że pierwsza „Woman of Honor” Champion będzie wyłaniana w następnym roku. Poniżej przedstawiamy Wam wygląd tego tytułu:

  

– Alexa Bliss jest jedną z najlepszych zapaśniczek w 2017 roku. Tą dominacje potwierdza posiadanie przez nią tytułu nieprzerwanie od ponad 110 dni. Jeśli utrzyma ona mistrzostwo jeszcze przez niecałe 4 dni, to wyprzedzi Charlotte Flair i oficjalnie stanie się najdłużej panującą mistrzynią kobiet RAW. Raz już była bliska pobicia tego rekordu, mając na koncie 112 dni, lecz straciła ona mistrzostwo na rzecz Sashy Banks na SummerSlam 2017.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *