WrestleOne.pl

Polski portal o Wrestlingu!

4 GWIAZDY KTÓRE MOGĄ DOSTAĆ MASYWNY PUSH W 2018 ROKU

Rok 2017 powoli dobiega końca, a różne postacie dostały swoje szanse lub zostały odepchnięte w cień. Dziś jednak zabawimy się w proroków i spojrzymy w przyszłość, by dostrzec 4 osoby, które prawdopodobnie dostaną push w 2018 roku. (Na potrzeby artykułu pozwolę sobie policzyć kilkuosobowe drużyny jako jedną osobę).

MATT I JEFF HARDY

Aktualnie w WWE widzimy tylko jednego z braci, Matta, który właśnie dostaje nowy gimmick, czyli „WOKEN”(Hasło „BROKEN” jest chronione prawami autorskimi). Wiele przy tej okazji mówi się o powrocie Jeffa, by mogli stworzyć „WOKEN HARDYS”. Szykuje się dobry rok dla braci Hardy, szczególnie że Vince McMahon jest wielkim fanem tego gimmicku.

ELIAS


Postać Eliasa jest aktualnie jedną z najlepszych midcardowych w WWE. Wprowadza on sporo świeżości na RAW, a segmenty z jego udziałem są jednymi z najbardziej popularnych. Pokazuje on, że ma w sobie duży potencjał, a jego determinacja może zaprowadzić go na szczyt.

PAIGE i ABSOLUTION

Aktualnie najbardziej dominująca stajnia kobieca w historii. Hype na Absolution jest wysoki, co mówią wyniki wyszukiwania, które przebijają pozostałe największe kobiece gwiazdy. W przyszłym roku dla kobiet pojawi się kilka opcji, by stać się top 1, a dla takiej dominującej grupy jak Absolution to łatwa droga na szczyt w 2018.

Shinsuke Nakamura

Jedna z najbardziej unikalnych postaci w WWE. Mimo że aktualnie został zepchnięty na drugi plan, możemy być spokojni o Japończyka. Nakamura jest niezwykle utalentowanym i lubianym zawodnikiem, przez co planowane jest starcie z jego udziałem na WM 34 z AJ Styles’em o pas WWE. Niektórzy spekulują, że zostanie pretendentem do tytułu przez wygranie Royal Rumble, a przy okazji zostałby pierwszym Japończykiem, który wygrał to starcie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *