WrestleOne.pl

Polski portal o Wrestlingu!

ANALIZA PRE MAIN EVENTU CLASH OF CHAMPIONS!

Witajcie w analizie Pre Main Eventu Clash Of Champions! Pora podsumować tą niezłą walkę. 

Początek walki zdominowali Orton i Nakamura, lecz później Zayn dostał kontrolę nad walką. Po obijaniu Ortona zobaczyliśmy zmiany. W między czasie byliśmy świadkami licznych kłótni, kłótni dwóch sędziów specjalnych. Kłócili się głównie o pin, o to kto ma liczyć, ponieważ z początku liczyli je oboje. Po krótkiej rozmowie sprzeczek było co raz mniej. Po pewnym czasie zawodnicy opuścili ring, a Owens rozwalił stół wykonując Frog Splash na Nakamurze, którego w dodatku podtrzymywał Sami Zayn. Po powrocie do ringu Orton wykonał RKO na Zaynie, a Shane zaczął liczyć. 1…2… Daniel Bryan przerywa pin, warto też dodać, że Bryana popchnął Owens, po tej sytuacji sędziowie zaczęli się wykłócać, a Orton wykonał kolejne RKO, jednak tym razem na Owensie, który szybko opuścił ring przez dolną linę. Następnie Zayn i Randy bawili się w Roll-up’y, jeden, drugi i tak dalej… aż nagle Shane po 2 councie przestał liczyć, Daniel od razu chciał to wyjaśnić i panowie zaczęli się ponowie kłócić, po chwili Zayn wykonał kolejny Roll-up, a Bryan rzucił się do liczenia 1.2.3, tępo tego liczenia było bardzo szybkie, Shane chciał przerwać pin, ale Generalny menadżer SmackDown Live liczył za szybko. Po walce Shane był wściekły, a Bryan z Zayn’em i Owensem opuścili szybko ring. Shane z Ortonem przysiedli koło lin. 

Tak zakończyła się ta walka, myślę, że poziomem była dobra, lecz nie uchwyciła nas niczym poza licznymi kłótniami, ale do czego prowadzą te kłótnie? Jak chcecie się dowiedzieć to zapraszam do dalszej części artykułu. 

 

Dalsza część rywalizacji: 

Nie wiem czy pamiętacie Summerslam, ale tam sytuacja wyglądała bardzo podobnie, Shane kłócił się z Owensem, a na następnym PPV z nim zawalczył. Tak samo może być w tym przypadku, jednak ich walka (Bryana z Shan’em) może odbyć się dopiero na Wrestlemanii 34, może to być pojedynek o władzę, lub też o karierę Bryana! 

A jeśli chcecie się dowiedzieć, jak dalej potoczy się ta sytuacja to zapraszam do śledzenia naszego serwisu! Szykujcie się na paczki newsów i więcej! 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *