WrestleOne.pl

Polski portal o Wrestlingu!

PIERWSZE PROMO ROYAL RUMBLE 2018, BOBBY ROODE NT. PRZEGRANEJ WALKI, MAŁE ZMIANY W KARCIE WRESTLE KINGDOM I WIECEJ!

 

– WWE na swoim oficjalnym profilu na YouTube zaprezentowało pierwsze promo dotyczące gali Royal Rumble 2018. Gala odbędzie się 28 stycznia 2018 roku na Wells Fargo Center w Filadelfii.

Dodatkowo na wczorajszym Monday Night RAW zostały oficjalnie potwierdzone dwie walki, o których spekulowano już od dłuższego czasu.

Brock Lesnar (c) vs Kane vs Braun Strowman o WWE Universal Champion

Woman’s Royal Rumble Match

– Bobby Roode na swoim koncie na twitterze wstawił krótki wpis po walce na Clash of Champion. Pomimo swojego niezadowolenia z wyniku tego starcia, będzie on dążył do celu, jakim jest zdobycie United States Champion. Może to nam zwiastować rywalizacje między Dolphem Zigglerem a Bobbym Roodem.

– Poprzez ostatnie wydarzenia na scenach niezależnych, doszło do zmian w karcie walk Wrestle Kingdom 12. Jedną z nich jest non-title Match pomiędzy Codym a Kota Ibushim. Zmiana ta jest spowodowana utratą pasa mistrzowskiego ROH przez Codiego na rzecz Daltona Castle na ROH Final Battle.

Kolejna zmiana dotyczy długo wyczekiwanej walki Chris Jericho vs Kenny Omega. Pojedynek został zmieniony na No DQ Match, co może zaowocować jeszcze lepszą walką. Przyczyną takiej decyzji są dwie sytuacje. Pierwszą z nich jest zaatakowanie Omegi przez Jericho na gali NJPR World Tag League finals, gdzie zakrwawił rywala. Drugą rzeczą, która się wydarzyła jest wtargnięcie następnego dnia na konferencje prasową przez Kennego i atak na Chrisa.

–  WWE oraz SPS HD, główny nadawcy sportowy Mongolii, ogłosiły dziś porozumienie ws. emisji WWE Raw i Smack Down na SPS Sports po raz pierwszy w tym kraju.

-Dean Ambrose doznał kontuzji prawej ręki na RAW podczas Six-Man TagTeam Match’u. Na dodatek Dean został zaatakowany w szatni przez Samoa Joe i The Bar. Ostatecznie został uderzony skrzynią przez Joe, pozostawiając Ambrose’a wijącego się z bólu. Ambrose został przewieziony do pobliskiego ośrodka medycznego w celu prześwietlenia i oceny zdrowia. O stanie zdrowia będziemy informować na bieżąco.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *