WrestleOne.pl

Polski portal o Wrestlingu!

POTRZEBNA POMOC DLA CHOREJ MARTY!

Zdajemy sobie doskonale sprawę, że ten post nie jest związany z wrestlingiem, ale oprócz tego, że pasjonujemy się rozrywką sportową i oglądamy, jak ludzie się choćby sztucznie, ale jednak biją, to jesteśmy także ludźmi wrażliwymi na krzywdę innych.

Chcemy więc prosić Was o pomoc. Zrezygnujcie raz z papierosów, odmówcie sobie przyjemności i wpłaćcie kilka złotych dla Martusi, której bez Waszej pomocy zostanie naprawdę niewiele dni życia. Życie to coś, co przeżywamy raz i próbujemy cieszyć się każdą jego chwilą. Pomóżmy więc tej małej istocie patrzeć na świat, a przede wszystkim dajmy Jej dorosnąć, uśmiechać się, by przekonała się, jaki świat może być piękny, gdy jesteśmy zdrowi i pełni życia. Dla Nas te parę złotych znaczy tyle, co nic – dla Niej oznacza być albo nie być na tym świecie. Jako redakcja, która codziennie poświęca czas, by dostarczyć Wam rozrywki i newsów ze świata wrestlingu, prosimy Was – nie róbcie tego dla Nas ani też dla Niej – zróbcie to dla samych siebie. Zróbcie krok ku bycia lepszymi ludźmi. Życie to skarb, więc nie pozwólmy Jej go stracić, a Jej rodzicom być może jedyną pociechę, jaką mają.

Poniżej podsyłamy Wam link. Zapoznajcie się i wpłaćcie niby symboliczną kwotę, lecz taką, która finalnie może uratować Martusi życie. Liczymy na Wasze wsparcie!

LINK DO STRONY

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *