POTRZEBNA POMOC DLA CHOREJ MARTY!

Zdajemy sobie doskonale sprawę, że ten post nie jest związany z wrestlingiem, ale oprócz tego, że pasjonujemy się rozrywką sportową i oglądamy, jak ludzie się choćby sztucznie, ale jednak biją, to jesteśmy także ludźmi wrażliwymi na krzywdę innych.

Chcemy więc prosić Was o pomoc. Zrezygnujcie raz z papierosów, odmówcie sobie przyjemności i wpłaćcie kilka złotych dla Martusi, której bez Waszej pomocy zostanie naprawdę niewiele dni życia. Życie to coś, co przeżywamy raz i próbujemy cieszyć się każdą jego chwilą. Pomóżmy więc tej małej istocie patrzeć na świat, a przede wszystkim dajmy Jej dorosnąć, uśmiechać się, by przekonała się, jaki świat może być piękny, gdy jesteśmy zdrowi i pełni życia. Dla Nas te parę złotych znaczy tyle, co nic – dla Niej oznacza być albo nie być na tym świecie. Jako redakcja, która codziennie poświęca czas, by dostarczyć Wam rozrywki i newsów ze świata wrestlingu, prosimy Was – nie róbcie tego dla Nas ani też dla Niej – zróbcie to dla samych siebie. Zróbcie krok ku bycia lepszymi ludźmi. Życie to skarb, więc nie pozwólmy Jej go stracić, a Jej rodzicom być może jedyną pociechę, jaką mają.

Poniżej podsyłamy Wam link. Zapoznajcie się i wpłaćcie niby symboliczną kwotę, lecz taką, która finalnie może uratować Martusi życie. Liczymy na Wasze wsparcie!

LINK DO STRONY

 

Zostaw komentarz