WrestleOne.pl

Polski portal o Wrestlingu!

TRISH STRATUS NA ROYAL RUMBLE? POWRÓT JOHN’A CENY, MOŻLIWY NAPŁYW ZAWODNIKÓW Z FEDERACJI NIEZALEŻNYCH!

 

– Po tym, jak Stephanie McMahon oficjalnie ogłosiła pierwsze w historii Royal Rumble kobiet, jedna z zawodniczek WWE Hall of Fame, Trish Stratus, opublikowała krótki wpis, w którym możemy przeczytać: „Nie ma NIC czego kobiety w WWE nie mogą zrobić. Mineło już wiele lat – nie mogę się doczekać PIERWSZEGO ROYAL RUMBLE MATCH’U! Teraz… Gdzie są moje buty?” Może to zwiastować pojawienie się jedej z najlepszych zawodniczek w historii w tym pojedynku.

 

– WWE ogłosiło dziś wieczorem, że John Cena pojawi się w telewizji w następny poniedziałek w świątecznym odcinku Raw. Będzie to pierwszy raz, gdy zobaczymy Cena’e w WWE TV od czasu, gdy był członkiem Team’u SmackDown na Survivor Series. Przed powrotem na to PPV, Cena przegrał z Romanem Reignsem we wrześniu, gdy ich rywalizacja zakończyła się na No Mercy.

 

– Według raportu PWInsider.com do WWE Performance Center ma zawitać trójka zawodników. Dwóch zawodników występowało na co dzień w Ring of Honor, lecz ich umowa zakończyła się wraz z zakończeniem gali Final Battle. Kolejnym zawodnikiem jest Ricochet, którego walki mogliśmy oglądać w jednej z federacji niezależnych – Lucha Underground.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *