WrestleOne.pl

Polski portal o Wrestlingu!

ELIAS I NAOMI W ROYAL RUMBLE MATCHU! ZIGGLER ODEJDZIE Z WWE?! DEAN AMBROSE PODDA SIĘ OPERACJI!

WWE oficjalnie potwierdziło to, że Elias jest pierwszym oficjalnym zawodnikiem, który wystąpi w Royal Rumble Matchu 2018. Ale to nie jedyna osoba dodane do Royal Rumble Matchu, jednak ta osoba została potwierdzona do kobiecego 30-osobowego Matchu, jest nią – Naomi. 

 

Na ostatnim SmackDown Live, miała odbyć się celebracja zdobycia pasa mistrzowskiego (United States) przez Dolph Zigglera, jednak zawodnik wygłosił dość poważne promo, w którym opowiadał wiele o swojej karierze, na koniec powiedział, że fani nie są jego warci, po czym położył pas i odszedł. Na pewno ta sytuacja dała wiele do myślenia nam, wszystkim fanom. Ta sytuacja moim zdaniem to bunt Dolpha. Zawodnik od roku praktycznie nic nie osiągnął, oczywiście nie wliczając tego mistrzostwa United States. Myślę, że „ShowOff” szybko straci ten tytuł i po jego stracie odejdzie, lub nawet na następnym SmackDown zobaczymy jego odejście, a zarazem zrzeknięcie się pasa. 

 

Jak wiecie Dean Ambrose jest kontuzjowany. Jednak niedługo przejdzie operacje łokcia, potwierdził jeden z lekarzy WWE. 

Ta kontuzja może być spowodowana tym, że WWE planuje Heel Turn Ambrose’a, który ma doprowadzić do walki na Wrestlemanii z Seth’em Rollinsem, a także do rozpadu The Shield, możliwe jest to, że Dean będzie wściekły na Seth’a za ten Soicide Dive z poprzedniego RAW.

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *