WrestleOne.pl

Polski portal o Wrestlingu!

ROYAL RUMBLE MATCH KOBIET WZBOGACONY O ZAWODNICZKI Z INNYCH FEDERACJI? STATUS DOLPHA ZIGGLERA, POTENCJALNA DATA DEBIUTU WAR MACHINERY

W mediach społecznościowych pierwszy w historii Royal Rumble Match kobiet cieszy się ogromną popularnością. Trwają spekulacje, ile zawodniczek będzie on liczył. Wszystko wskazuje na to, że standardowe w przypadku mężczyzn grono 30 zawodników, będzie również uwzględnione przy wersji żeńskiej, bowiem WWE planuje transfery z innych federacji. Padają nazwiska takie, jak legendarna już Angelina Love, Rosemary, Taeler Hendrix oraz Ivelisse Velez.

Pewnie zastanawiacie się, o co chodzi z Dolphem Zigglerem i jego zachowaniem na ostatnim odcinku Smackdown. „The Show-Off” nie rozstał się z federacją, bowiem jest awizowany na kolejne live eventy natomiast nie ma wzmianki o tym, by miał pojawiać się w WWE TV. Nie wiadomo do czego ma zmierzać ta absencja, ale miejmy nadzieję, że dowiemy się tego już niebawem.

Dave Maltzer poinformował, że War Machinery są na ostatniej prostej by podpisać kontrakt z WWE. Ich debiut planowany jest na nagrania NXT w lutym. Biorąc pod uwagę opóźnienia w transmisjach względem nagrywanych odcinków, w WWE TV powinni pojawić się w okolicach marca.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *