WrestleOne.pl

Polski portal o Wrestlingu!

ŻYCZENIA ŚWIĄTECZNE DLA NASZYCH CZYTELNIKÓW!

Święta to taki czas, który spędzamy wspólnie z Naszymi rodzinami. Dzielimy się opłatkiem, śpiewamy kolędy i oczywiście obdarowujemy się prezentami.

W ten szczególny dzień, czyli we Wigilię Bożego Narodzenia życzymy Wam pogodnych, zdrowych i białych Świąt, choć pogoda za oknami bardziej jesienna. Pragniemy, byście te Święta spędzili w gronie kochających Was bliskich, a łamany wspólnie opłatek rozkruszył wszystkie lody, które przez cały rok w sercach wszystkich. Życzymy Wam, by pod choinką znalazły się same wymarzone prezenty, a potrawy na stołach i świecąca choinka dodały magii i świątecznego charakteru.

Jeśli już chodzi o przyszłość, to życzymy Wam przede wszystkim dużo zdrowia, ponieważ ono w tych czasach, zdominowanych przez różne choroby, jest najważniejsze. Spełnienia najskrytszych marzeń, które skrywacie głęboko w Waszych sercach, ponieważ właśnie te o których najbardziej marzymy są najtrudniejsze do zrealizowania. Życzymy dużo miłości, uśmiechu na twarzach i czystości w sercach. Porzućmy wszystkie spory, to co, Nas gryzie. Spróbujmy skupić się na najbliższych, na utrzymaniu z Nimi dobrych relacji, choć jest to czasem bardzo trudne. Przesłanie jest proste, nawiązujące do ostatniej księgi „Pana Tadeusza” – kochajmy się!

Wesołych Świąt!

1 thought on “ŻYCZENIA ŚWIĄTECZNE DLA NASZYCH CZYTELNIKÓW!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *