WrestleOne.pl

Polski portal o Wrestlingu!

CHRIS JERICHO NA TEMAT SWOJEJ WALKI, LAUREL VAN NESS O SWOIM RZEKOMYM ODEJŚCIU, POWRÓT BECKY LYNCH NA LIVE EVENCIE!

 

– W 200. odcinku The Ross Report, Jim Ross rozmawiał ze specjalnym, niespodziewanym gościem, Chrisem Jericho, o zbliżającym się meczu z IWGP United States Heavyweight Champion Kennym Omegą w Wrestle Kingdom 12. Chris wypowiedział się co sądzi o tej walce:

„To jest główne wydarzenie w Tokyo Dome, a jeśli nie możesz mieć jakiegoś koloru i mieć kogoś otwartego na to, kiedy możesz go mieć? A dla mnie jest to największy mecz w dzisiejszym zawodowym wrestlingu, ponieważ walki Cena vs. Lesnar, Roman vs. Cena już widzieliśmy, zrobili to kilka miesięcy temu. Powiedzcie mi jakikolwiek inny mecz w dzisiejszych zapasach, w jakimkolwiek kraju, który ma lepszą kombinację, która ma większy rozgłos niż Alpha kontra Omega, Jericho kontra Omega. Nie sądzę, że możecie to zrobić. „

 

– Laurel Van Ness, obecna mistrzyni dywizji Knockout w Impact Wrestling, została zapytana o plotkach dotyczących jej odejściu z federacji:

„Nic mnie już nie niepokoi. Szatnia Knockoutek jest moją stałą. Skupiamy się na nas, naszych przyjaźniach i naszej jakości meczów i nie możemy myśleć o niczym innym. Naszym zadaniem jest stworzenie najlepszego możliwego programu dla was i tego właśnie chcemy. „

 

– Dnia 27.12.2017 roku miał miejsce WWE Live Event w Detroit na Little Caesars Arena. Podczas tej gali doszło do długo wyczekiwanego powrotu Becky Lynch. Zawodniczka była nieobecna z powodu nagrań do filmu „The Marine 6”, gdzie pracowała razem z The Mizem i Shawnem Michaelsem. Zmierzyła się ona w walce tag team’owej wraz z Naomi. Przegrały one swój pojedynek z Liv Morgan i Sarah Logan, ale publiczność bardzo dobrze zareagowała na jej powrót.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *