WrestleOne.pl

Polski portal o Wrestlingu!

NXT 27.12.1017 – WYNIKI

  • The Street Profits Pokonali Kris’a Starr’a i Riley’ego Apex’a

Była to naprawdę szybka walka. The Street  Profits nadal kontynuują swój streak, a po walce mogliśy usłyszeć coś ciekawego. Powiedzieli nam oni, że w 2018 zawalczą o pasy mistrzowskie Tag Team NXT. Wolałby, aby Undisputed Era ppotrzymała troche tytuły i The Street Profits zgarneli by je, dopiero w czerwcu Wydaję mi się to byłby odpowiedni moment, aby dać im szanse.

  • Ember Moon pokonała Sonya’e Deville

Wynik tego starcia, był nam naprawdę do przewidzenia.Jak dobrze wiecie, Sonya występuje także na Monday Night Raw, więc nic dziwnego, że WWE nie dało jej tytułu. Co prawda mieliśmy takie przypadki, że mistrz NXT pojawił sięw głównym rosterze np. Kevin Owens. Wygrana Ember, to dobra promocja jej postaci i dobry pomysł by zostawić przy niej tytuł.

  • Shayna Baszler atakuję Kairi Sane

Po całej walce, na Stage’u stała Kairi. Jednak nieoczekiwanie i niespodziewanie zza jej pleców zaatakowała ją Shayna Baszler. Zaczęła dusić Japonkę, popatrzyła w stronę Ember i udała się na zaplecze.

  • Johnny Gargano pokonał Aleister’a Black’a, Lars’a Sullivan’a oraz Killian’a Dain’a

Wielkie oklaski dla całej czwórki. To co tam się stało było po prostu idealne. Lars, który zrzucił Johnny’ego ze Stage’u, Frog Splash Killian’a na Sullivan’a na stole komentatorskim. Podczas wykonywania Black Mass na Lars’ie i próbie pinu, Kyle O’Reily, Booby Fish oraz Adam Cole. Cole zaatakował Black’a, ale Gargano nie był w tej sytuacji obojętny i wykonał Suicide Dive w strone Adama. W Ringu został Gargano i Black. Johnny Wrestling stojąc na Apronie, gdzie Black był w Ringu wykonał Tornado DDT, z wielkim skutkiem. Odliczył Aliestera do trzech. Można być dobrej myśli, że Gargan ozostanie mistrzem, ale byłoby to trochę głupie, że Almas traci pas w pierwszej swojej obronie. Drew też tak stracił, więc może być różnie. Czekamy tylko na skutki wygranej Johnny’ego.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *