WrestleOne.pl

Polski portal o Wrestlingu!

DRABINKA TURNIEJU O U.S. CHAMPIONSHIP, POTENCJALNY RYWAL JOHNA CENY NA WRESTLEMANII 34, REY MYSTERIO O POOWROCIE DO WWE!

 

– Na gali SmackDown rozpoczął się turniej o U.S. Championship. Pas został „porzucony” przez poprzedniego mistrz – Dolpha Zigglera. Doszło już do dwóch walk ćwierćfinałowych. Bobby Roode pokonał Barona Corbina, a Jinder Mahal wyszedł zwycięsko ze starcia z Tyem Dillingerem. Finał tego turnieju ma się odbyć na następnej gali PPV – Royal Rumble.

– WrestleMania 34 zbliża się do nas coraz większymi krokami, W związku z tym coraz częściej poruszana jest kwestia, z kim zawalczy John Cena? Dave Meltzer, reporter w Wrestling Observer Newsletter, powiedział, że WWE nie planuje walki AJ Stylesa z Ceną. Jego rywala najprawdopodobniej poznamy na gali 25-lecia RAW. To oznacza, że możliwymi przeciwnikami Johna Ceny mogą być: Undertaker, Goldberg albo Batista.

– Przed świętami były zawodnik WWE, Rey Mysterio, udzielił krótkiego wywiadu dla ESPN, w którym wypowiedział się m.in. na temat powrotu do federacji:

„Zdecydowanie chciałbym wrócić i wszystko dokończyć. Niezależnie od tego czy byłby to rok, czy jakakolwiek inna opcja. Być może pożegnanie. Wiele zawdzięczam tej firmie. Oni dali mi niesamowitą okazję i wykorzystałem każdy moment, kiedy poświęcałem się WWE w pełni. Nie chciałbym być zapamiętany jako ktoś kto nigdy nie powrócił. Na pewno chciałbym wrócić i zrobić ostatni run, pożegnać się z fanami. Pożegnać się w odpowiedni sposób. Nie sądzę, żebym mógł wrócić do pracy w pełnym wymiarze. Nie ma o tym mowy. Nie mogę wrócić do tego harmonogramu. Muszę też patrzeć na moje zdrowie. Chciałbym mieć trochę więcej wolnego czasu. Nadal ciężko pracuję obecnie na scenie niezależnej, ale kontroluję swój harmonogram.”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *