WrestleOne.pl

Polski portal o Wrestlingu!

OGŁOSZONA ILOŚĆ ZAWODNICZEK W ROYAL RUMBLE MATCH’U KOBIET, ODPOWIEDŹ KENNEGO OMEGI NA SŁOWA JERICHO!

 

– Podobnie jak w przypadku meczu mężczyzn w tę samą noc, w damskim Royal Rumble pojawi się 30 zawodniczek. WWE wyjaśniło niektóre szczegóły dotyczące Rumble Matchu kobiet w otwierającym segmencie na RAW. Kurt Angle ogłosił, że pojedynek będzie miał te same zasady, co mecz męski, czyli 30 zawodniczek, eliminacje będą miały miejsce, gdy zapaśniczka przejdzie przez górną linę, a obie stopy dotkną podłogi, a zwycięzca dostanie walkę o pas na WrestleMania.

Poniżej przedstawiamy listę dotychczas zaprezentowanych zawodników/zawodniczek w obu Royal Rumble Match’ach:

Man Royal Rumble Match: John Cena, Elias, Finn Balor, Randy Orton, Shinsuke Nakamura,

Woman Royal Rumble Match: Asuka, Naomi, Ruby Riott, Natalya, Sasha Banks, Bayley, Paige, Mandy Rose, Sonya Deville,

 

Jak już informowaliśmy, Chris Jericho powiedział, że chce, aby walka na Wrestle Kingdom 12 była ostatnią walką w karierze Omegi. Kenny bardzo szybko ustatkował się do jego wypowiedzi:

„Powiedziałeś, że to będzie mój ostatni pojedynek w NJPW, jest tak dlatego, bo zamierzasz mnie odesłać na emeryturę? Przez fizyczne zranienie chcesz skończysz moją karierę i moje życie? A może to jest twoja misja? Próbujesz mnie zabrać z powrotem do „ziemi obiecanej”. Chcesz, żebym wystąpił na „Największej scenie ze wszystkich” dla dziadka sportowej rozrywki, czy to właśnie to? Cóż, pozwól, że cię ostrzegę, Chris, nie można mnie kupić. Moje marzenia są większe niż pieniądze, są większe niż sława, moim celem jest zmiana świata wrestlingu i w tym grasz kluczową rolę, Chris. „

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *