WrestleOne.pl

Polski portal o Wrestlingu!

SMACKDOWN LIVE 02.01.2018 – SZYBKIE WYNIKI

Poniżej przedstawiamy Wam rezultaty starć z najnowszego odcinka Smackdown. Dokładniejszy raport, wraz z segmentami, pojawi się w godzinach wieczornych. Przepraszamy za utrudnienia.

  • AJ Styles otworzył show i ogłosił, że ma zamiar dotrwać z pasem do Wrestlemanii 34. W późniejszej części segmentu pojawili się Daniel Bryan oraz Shane McMahon. Dostaliśmy informację, że Daniel Bryan jak i Shane będą przy ringo podczas walki wieczoru, w której zmierzą się AJ Styles i Sami Zayn.
  • The Usos pokonali Sheltona Benjamina i Chada Gable’a w kontrowersyjnych okolicznościach, dzięki czemu obronili tytuły mistrzowskie tag teamów.
  • Walka The Bludgeon Brothers z Breezango zakończyła się No Contestem, ponieważ doszło do bójki przed rozpoczęciem pojedynku. Harper i Rowan dominowali nad rywalami, lecz wtedy pojawiło się The Asciension, jednak nie na wiele się to zdało, ponieważ Viktor otrzymał finisher od olbrzymów.
  • Xavier Woods /w The New Day pokonał Aidena Englisha /w Rusev i został trzecim ćwierćfinalistą turnieju o tytuł Stanów Zjednoczonych.
  • The Riott skład pokonały Carmellę, Natalyę i Taminę /w Lana. Po walce na rampie pojawiły się Charlott, Naomi i powracająca Becky Lynch. Doszło do brawlu z The Riott skład, z którego zwycięsko wyszły face’owe zawodniczki.
  • Sami Zayn /w Kevin Owens pokonał AJ Stylesa w non-title matchu. W walce pojawiło się dużo zamieszania z udziałem McMahona, Bryana oraz Owensa. Po pojedynku wściekły Styles „wygarnął” Shane’owi i Danielowi, lecz ten drugi ogłosił, że na Royal Rumble zobaczymy Triple Threat Match o WWE Championship. Rywalami Stylesa będą Owens i Zayn.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *