WrestleOne.pl

Polski portal o Wrestlingu!

NOWA RYWALIZACJA CHRISA JERICHO? ENZO NIE WYSTĄPI W MIXED MATCH CHALLENGE, DANIEL BRYAN O SWOIM POWROCIE DO RINGU!

 

– NJPW zorganizowało event New Year Dash 2018 w piątek, w Tokio, w Japonii na Korakuen Hall. Chris Jericho, który przegrał swoją walkę z Kennym Omegą na Wrestle Kingdom 12, niespodziewanie pojawił się na arenie i zaatakował Tetsuya Naito podczas swojej celebracji z pasem, rozpoczynając prawdopodobnie nową rywalizacje. Dzień wcześniej Naito wyszedł zwycięsko ze starcia o IWGP Heavyweight Championship z Kazuchiki Okadą. Poniżej przedstawiamy film z ataku Chrisa na Naito:

 

– Jak podaje WWE, obecny Cruiserweight Champion Enzo Amore nie wystąpi w Mixed Match Challengu. Jest to spowodowane jego chorobą. Federacja również potwierdziła, że jego miejsce ma zająć Apollo Crews.

 

– Daniel Bryan niedawno rozmawiał z dziennikarzem Sports Illustrated, Justinem Barrasso, o jego powrocie do ringu WWE. Oto, co miał do powiedzenia:

„Zakładam, że jeśli nie zawalczę na WrestleManii, prawdopodobnie nie będę się w ogóle walczył w WWE. To moje założenie. To nie jest czarno-biała odpowiedź. Jest wiele problemów z rozliczeniem mnie przez WWE. Mają bardzo rygorystyczny protokół, co jest dobre, ale oś czasu tego wszystkiego nie była najlepsza dla mnie. To interesująca sytuacja, która się rozwinie. „

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *