WrestleOne.pl

Polski portal o Wrestlingu!

TOP 10 WWE – STYLE UNDERTAKERA

Top 10 red 3d realistic paper speech bubble isolated on white

Podejrzewam, że nie ma drugiej tak ikonicznej postaci, jak Undertaker. Jego kariera wielokrotnie przybierała różne formy, co najlepiej widać po stroju. Dlatego dziś przedstawię 10 stylów, które przewinęły się przez karierę umarlaka.

#10 – Debiut

Na początku swojej kariery Undertaker miał czarne ubrania oraz szare: rękawice i krawat. Po rywalizacji z Fake Undertakerem zmienił rękawice i buty na fioletowe.

#9 – Maska

King Mabel był jednym z cięższych przeciwników Umarlaka. Podczas jednej z walk wyżej wspomniany wykonał leg drop na twarz Undertakera. Wtedy nabawił się kontuzji, przez którą musiał występować w masce.

#8 – Rywalizacja z Mankindem

Debiutujący Mankind zaatakował Undertakera podczas jego pojedynku przeciwko JBL. Rozpoczęło to ich rywalizację, podczas której zmienił swój wizerunek, ubierając się w czarny skórzany strój.

#7 – Skrzydła???

W trakcie rywalizacji z mankindem Undertaker chciał udoskonalić swój strój. Dodał do niego płaszcz przypominający skrzydła batmana.

#6 – Lord of Darkness

Następna zmiana nastąpiła przy okazji nadania przydomku „Lord of Darkness”. Strój Undertakera stał się wtedy mroczniejszy i bardziej tajemniczy.

#5 – Normalnie?

Przez pewien czas Undertaker występował w normalnym amerykańskim ubiorze.

#4 – American Bad-Ass

W 2000 roku Undertaker powrócił jako American Bad-Ass. Była to drastyczna zmiana w wizerunku, która podzieliła fanów.

#3 – Deadman

Podczas swojego powrotu na 20 Wrestlemani Undertaker powrócił do oryginalnej postaci Deadman’a.

#2 – Na łyso

Jedną z ostatnich zmian w wizerunku Undertakera było skrócenie włosów. Były one krótsze niż za czasów American Bad Ass. Dzięki tej zmianie Undertaker porzucił kapelusz na rzecz kaptura.

#1 – końcówki kariery

Pod koniec swojej kariery Undertaker powrócił do dnia, w którym zadebiutował. Z jedną korektą, wszystko w jego ubiorze było czarne.

 

1 thought on “TOP 10 WWE – STYLE UNDERTAKERA

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *