WrestleOne.pl

Polski portal o Wrestlingu!

KOLEJNE TEAM’Y W MIXED MATCH CHALLENGE I KILKA INFORMACJI NA JEJ TEMAT!

 

– WWE wraz ze zbliżającym się turniejem Mixed Match Challenge, ogłasza kolejne teamy. Jedną z nowych par jest The Miz i Asuka. Miz, wieloletni zawodnika federacji, były mistrz WWE, siedmiokrotny mistrz Interkontynentalny, dwukrotny mistrz Stanów Zjednoczonych, i Asuka, jak dotąd niepokonana zawodniczka w WWE, była mistrzyni NXT, mogą stworzyć bardzo dobry duet.

Kolejnym teamem jest Naomi i Jimmiego Usos. Połączenie to jest dosyć oczywiste, ponieważ zawodnicy są małżeństwem. Wielkim plusem tego zespołu, może być doświadczenie jednego z braci Usos w walkach tag teamowych.

Gdy Goldust malował swój charakterystyczny makeup, Alicia Fox podeszła do niego i powiedziała że będą razem występować podczas MMC

Walki będą transmitowane na fanpage’u WWE Mixed Match Challenge od 16 stycznia. Wszyscy uczestnicy tego turnieju będą rywalizować, o 100.000$ i zdecydują na jaką akcje charytatywną przeznaczą swoją wygraną. Walki będą odbywać się na standardowych zasadach Mixed Tag Team Match. W jednym czasie musi być dwóch mężczyzn, bądź dwie divy na ringu jako legalni zawodnicy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *