WrestleOne.pl

Polski portal o Wrestlingu!

RAW 08.01.2018 – WYNIKI

W tym tygodniu byliśmy świadkami kilku wydarzeń. Mieliśmy powrót Miza, Promo Brocka Lesnara oraz duże six-man tag team match.

Sasha Banks i Bayley pokonały Mandy Rose i Sonye DeVille – Tag team match

Banks zmusiła Rose do odklepania po wykonaniu Banks Statement.

“Woken” Matt Hardy pokonał Curta Hawkinsa – singles match

Hardy miał nową wejściówkę i theme, wygrał po wykonaniu Twist of Fate. Po meczu Hardy i Bray Wyatt śmiali się jeden po drugim.

The Miz powrócił i wygłosił promo o jego celu czyli mistrzostwie interkontynentalnym i posiadającym go Romanie Reignsie

Cruiserweight Championship Match: Cedric Alexander pokonał przez count-out Enzo Amore

Podczas walki Amore nabawił się kontuzji po tym jak Cedric skoczył na Enzo gdy ten próbował uciekać. Walka zakończyła się przez wyliczenie poza ringowe a enzo został mistrzem.

Titus O’Neil i Apollo Crews pokonali The Bar – tag team match

Sheamus próbował wykonać Brouge Kick na Apollo Crews, lecz ten zdołał wykonać unik. O’Neil mógł wtedy przerolować Sheamusa zgarniając ważne zwycięstwo.

Paul Heyman wygłosił promo o tym jak Brock Lesnar wygra na Royal Rumble. Kane zaatakował go po wszystkim na rampie i zaprowadził na zaplecze gdzie dołączył do nich Braun Strowman. Kiedy przeciwnicy Brauna leżeli poobijani użył on liny z hakiem by zwalić na nich rusztowanie oświetlenia.

Samoa Joe pokonał Rhyno – singles match

Joe wygrał przez poddanie wykonując Coquina Cluch. Po walce, Joe obiecał że wyeliminuje Johna Cenę na Royal Rumble.

Nia Jax zaatakowała od tyłu Asuke przed rozpoczęciem jej walki. Różniej podczas show dowiedzieliśmy się że za tydzień zobaczymy walkę Nia Jax vs Asuka.

Finn Bálor, Luke Gallows i Karl Anderson pokonali Romana Reignsa, Setha Rollinsa i Jasona Jordana – six-man tag team match

Jason podczas walki był roztargniony próbując pomóc swojej drużynie, poskutkowało to tym że Seth oberwał shotgun dropkick i Coup de Grace od Balora.

Po walce Miztourage dorwało Reingsa, Rolinsa i Jordana. Miz wykonał Skull-crushing Finale na Romanie. Tłum skandował „one more time”, więc Miztourage wykonało na Romanie Shield Bomb.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *