WrestleOne.pl

Polski portal o Wrestlingu!

SAMOA JOE KONTUZJOWANY, NOWE NAZWISKA NA 25- LECIE RAW. I WIĘCEJ!

 

Na wczorajszym RAW doszło do starcia pomiędzy Rhyno, a Samoa Joe. Starcie oczywiście bezproblemowo wygrał Samoa, ale niestety jak się okazało po gali – niezupełnie było tak kolorowo. Po zakończeniu tygodniówki generalny menadżer RAW-Kurt Angle ogłosił na swoim twitterze, iż Samoa Joe podczas walki z Rhyno doznał kontuzji prawej stopy. Nie jest to dla nas dobra wiadomość, ponieważ nie wystąpi on w Mixed-Match Challange’u, a zastąpi go Elias. Na razie nie podano bardziej szczegółowych informacji o kontuzji byłego mistrza NXT, ale trzymamy kciuki żeby nie było to nic poważnego.

Na pewno pamiętacie jak wspominaliśmy o 25- leciu RAW które będzie miało miejsce 22 stycznia w Barclays Center w Nowym Jorku. Na ostatnich tygodniówkach dowiedzieliśmy się natomiast, że za 2 tygodnie w Barclays Centre pojawią się takie gwiazdy jak: Stone Cold- Steve Austin,Boogeyman, John Laurinaitis, Teddy Long, Sgt. Slaughter, Brother Love, The Million Dollar Man. Oprócz tych legendarnych nazwisk na gali nie zabraknie również dreszczyku emocji, ponieważ The Miz stoczy walkę o mistrzostwo interkontynentalne z Romanem Reignsem, a na arenie tuż przed samym Royal Rumble zjawi się mistrz WWE Universal- Brock Lesnar.

Poniżej lista wszystkich potwierdzonych zawodników i Hall Of Famerów na 25- leciu RAW: John Cena, The Undertaker, Jim Ross, Jerry Lawler, Kevin Nash, Scott Hall, Ric Flair, The Bella Twins, JBL, Ron Simmons, The Dudley Boyz, DX-w składzie  Shawn Michaels, Triple H i  The New Age Outlaws, Boogeyman, John Laurinaitis, Teddy Long, Sgt. Slaughter, Brother Love, The Million Dollar Man.

Jak pewnie wiecie Mixed Match Challange zbliża się do nas wielkimi krokami. Na ostatnich tygodniówkach poznaliśmy kolejne pary zawodników którzy wystąpią na tym challange’u. Prezentujemy je poniżej: The Miz & Asuka,  Elias & Bayley, Shinsuke Nakamura & Natalya,  Becky Lynch & Sami Zayn, Big E & Carmella.

 
Przypominamy, iż zbliżające się Royal Rumble, jak i wszystkie tygodniówki możecie obejrzeć w Naszej zakładce z transmisjami.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *