WrestleOne.pl

Polski portal o Wrestlingu!

ZMIANA RINGU W IMPACT WRESTLING, CHRIS JERICHO O SWOJEJ PRZYSZŁOŚCI W NJPW, DODANE POJEDYNKI DO ROYAL RUMBLE 2018!

 

– Impact Wrestling będzie nagrywane w Universal Orlando na Florydzie od 1/10/18 do 1/15/18. Kolejne taśmy po styczniu mają zostać zaplanowane na marzec 2018 r. I obecnie są planowane w Kanadzie. Jeden z posiadaczy profilu na twitterze poinformował, że Impact Wrestling powraca do czworobocznego ringu, oraz mówi o  prawdopodobnym nawiązaniu współpracy przez federacje z platformą Twitch.

– Chris Jericho dołączył do Dave’a Lagreca i Bully’ego Ray’a w Busted Open, gdzie udzielił swojego pierwszego wywiadu, od czasu przegranej walki na Wrestle Kingdom 12. Poruszył on m.in. kwestie swojej przeszłości w NJPW:

„Muszę utrzymać piłkę w ruchu, nie wiem, po raz kolejny czy sprawa Naito jest dla mnie interesująca i nie przesadnie się tym ekscytuję.Nie dołącz do G1 Climax i on jest dla mnie zwykłym gościem. Naprawdę chcę zrobi tak, by Brock Lesnar dołączył NJPW, jeśli to jest możliwe. (…) Ten koleś rzadko tam jest, ale kiedy już się pojawia, to robi wrażenie. I to może być zachęta. Po prostu muszę dokonać ponownej oceny i zobaczyć, co chcę robić w moich wrestlingowych zmaganiach.”

– W tym tygodniu, zarówno gala RAW, jak i SmackDown, zapowiedziała nowe walki na gali Royal Rumble. RAW Tag Team Champions i SmackDown Tag Team Champions postawią na szali swoje tytuły.

Raw Tag Team Championship Match

Seth Rollins (c) i Jason Jordan (c) vs The Bar (Cesaro i Sheamus)

SmackDown Tag Team Championship Match (2-out-of-3-Falls Match)

The Usos (c) vs Chad Gable i Shelton Benjamin

Przypominamy, że Royal Rumble, jak i wszystkie tygodniówki możecie obejrzeć w Naszej zakładce z transmisjami.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *