WrestleOne.pl

Polski portal o Wrestlingu!

NXT 10.01.2018 – WYNIKI

Przed rozpoczęciem show dostaliśmy krótkie promo od The Undisputed Ery, którzy stwierdzili, że będzie to ich rok.

Singles Match: Shayna Baszler pokonała Dakotę Kai

Baszler torturowała swoją rywalkę przez cały pojedynek. Walka zakończyła się, gdy kopnęła ją w łokieć, co poskutkowało najprawdopodobniej kontuzją. Po walce Baszler zaaplikowała jeszcze rywalce duszenie zza pleców, lecz na pomoc przybiegła NXT Women’s Champion – Ember Moon, dzięki czemu Baszler wycofała się.

The Authors of Pain wygłosili krótkie promo, z którego jasno wynika, że biorą sobie za cel mistrzów tag teamów NXT – The Undisputed Erę.

Singles Match: Kassius Ohno pokonał Raula Mendozę

Ciekawy pojedynek. który obfitował w dobre akcje, zwłaszcza ze strony szybkiego i dobrze wyszkolonego technicznie Mendozy. Ohno wygrał po swoim charakterystycznym łokciu.

Na zapleczu William Regal ogłosił, że za tydzień ujrzymy starcie The Street Profits z The Authors of Pain, o miano pretendentów do mistrzostwa tag teamów.

Singles Match: Lars Sullivan pokonał Lio Rusha

Typowy squash dla Sullivana, którego nie ma sensu opisywać.

Na zapleczu The Undisputed Era zaatakowali SAnitY. Do ringu weszli wcześniej wspomniani oprawcy, zaczynając naśmiewać się z niedoszłych rywali. Na rampie pojawiła się Nikki Cross, jednak skutecznie powstrzymali Ją sędziowie. Adam Cole chciał jeszcze coś dodać, lecz przerwała Mu muzyka Williama Regala. GM NXT pojawił się na rampie, jednak nie zdążył nic powiedzieć, gdyż zagrała muzyka Rodericka Stronga. Strong powiedział, że chętnie zmierzy się z Fishem i O’Reillym. W tym momencie dalszą wypowiedź przekreślił theme song Aleistera Blacka. Razem ze Strongiem zadecydowali, że zmierzą się z TUE.

Tag Team Match for NXT Tag Team Championship: Bobby Fish & Kyle O’Reilly /w Adam Cole pokonali Aleistera Blacka & Rodercika Stronga

Pod nieuwagę sędziego Cole uderzył Blacka w twarz, przez co ten udał się za Nim aż na trybuny. Sytuację wykorzystali mistrzowie, którzy wykonali swój finisher na Strongu i odliczyli Go, zachowując tym samym tytuły. Po walce Aleister wbiegł do ringu, gdzie dość dobrze zaczął radzić sobie z O’Reillym i Fishem, jednak od tyłu zaatakował Go Cole, wbijając bark oponenta w metalowe barierki. Rozpoczął się brutalny atak, który spuentował Cole swoim finisherem. Kiedy Undisputed Era poszli na rampę i świętowali, pojawił się William Regal, który ogłosił, że starcie Aleistera Blacka z Adamem Colem będzie… Extreme Rules Matchem! Tym zakończył się kolejny odcinek żółtej tygodniówki.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *