WrestleOne.pl

Polski portal o Wrestlingu!

PROBLEMY SASHY BANKS PRZEZ KONTUZJĘ PAIGE? THE MIZ ZASTĄPI SAMOA JOE NA LIVE EVENTACH? I WIĘCEJ!

Jak informowaliśmy wczoraj – Paige najprawdopodobniej będzie musiała zakończyć karierę. Co ciekawe, największą poszkodowaną z tego względu może być… Sasha Banks, u której to nie jest pierwszy incydent tego typu, choć do tej pory kończyło się na złamanym nosie Alexy Bliss czy też kontuzji pleców Emmy, pomijając już Jej walkę z Bayley na TakeOver. Po tak poważnym urazie Paige, Sasha może spodziewać się pewnych represji tym bardziej, że nie od dziś wiadomo, iż Vince McMahon nie jest zbytnio przekonany do „Szefowej”.

Niepokojące sygnały dochodzą nie tylko w sprawie Paige, ale również Samoa Joe. Według zagranicznych portali, będzie On pauzował nawet kilka miesięcy, a na live eventach ma zastąpić Go The Miz, który już rozpoczął feud z Romanem Reingsem.

Dana Brooke potwierdziła w mediach społecznościowych, iż wystąpi w pierwszym, historycznym Women’s Royal Rumble Matchu. W tym momencie pozostaje jeszcze 12 wolnych miejsc dla zawodniczek z NXT, powracających bądź też wypożyczonych z innych federacji, o czym pisaliśmy niedawno.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *