WrestleOne.pl

Polski portal o Wrestlingu!

KONIEC KARIERY MARKA HENREGO, TAJEMNICZE ZDJĘCIE PAIGE . I WIĘCEJ!

Jak podaje serwis Wrestling Observer Newsletter, Mark Henry oficjalnie zakończył swoją karierę. Sam zawodnik w całym roku 2017 stoczył tylko 3 walki. Royal Rumble Match, Wrestlemania 33-Andre The Giant Memorial Battle Royal, oraz walkę na RAW z Braunem Strowmanem. „The World Strongest Man” był w federacji od 1996 roku i w swojej karierze stoczył wiele świetnych pojedynków. Na razie nie wiemy jak dalej potoczą się losy Henrego, ale miejmy nadzieję, że jeszcze kiedyś zobaczymy go w kwadratowym pierścieniu.

Jak wiecie ostatnimi czasy jest bardzo głośno na temat Paige. Dzisiaj rano angielka wstawiła na swojego Twittera takie oto zdjęcie:

 

Miejmy nadzieję, że nie świadczy to o niczym a było to tylko zwykłe zdjęcie, ale niestety jesteśmy coraz bardziej przekonani co do końca jej kariery. Wszystkiego dowiemy się już za parę godzin kiedy to Paige pojawi się na RAW.

 

 

Kenny Omega, czyli obecnie jedna z najpopularniejszych gwiazd w NJPW, podpisał nowy kontrakt, który ma obowiązywać do 31 stycznia 2019 roku. Dla fanów Omegi jest to zdecydowanie bardzo dobra wiadomość, ponieważ będą mogli zobaczyć jego akcje jeszcze przez długi czas.

 

Niedawno sieć obiegło zdjęcie Big Cassa z Natalyą oraz Charlotte. Mianowicie pomagają mu one w wyleczeniu kontuzji i powrocie do zdrowia. Miejmy nadzieję że powrót „Dużego Cassa” zobaczymy już na Royal Rumble.

 

 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *