WrestleOne.pl

Polski portal o Wrestlingu!

NOWA ROLA PAIGE W WWE? GOLDBERG OFICJALNIE W HALL OF FAME 2018 I WIĘCEJ!

Informowaliśmy niedawno, że Paige pojawi się na dzisiejszym Raw. Okazuje się, że WWE najprawdopodobniej znajdzie dla Niej nową rolę i zakończenie kariery zapaśniczej wcale nie będzie oznaczać w przypadku Angielki zakończenia również współpracy z federacją. Plotki są takie, iż z czasem WWE może wprowadzić osobnego GM’a dla kobiet i właśnie tę rolę mogłaby przejąć Paige.

WWE oficjalnie poinformowało, że Goldberg zostanie wprowadzony w tym roku do Hall of Fame. Do tej pory nie zaplanowano większego nazwiska, więc najprawdopodobniej były Universal Champion będzie główną gwiazdą tegorocznej ceremonii. Hall of Fame odbędzie się 6 kwietnia, czyli dwa dni przed Wrestlemanią. Bilety ruszają już w przyszły piątek, więc zapraszamy do zakupów.

Triple H spotkał się ostatnio na kolacji z Rondą Rousey, co spowodowało ogromny szum w mass mediach. Jak informuje „Wrestling Observer”, było to celowe zagranie ze strony WWE by wzbudzić zainteresowanie nie tylko mediów, ale także samej zawodniczki, która – jak wiadomo – lubi skupienie uwagi wokół siebie.

Kursy bukmacherów dotyczące zwycięzcy Royal Rumble Matchu zmieniają się jak w kalejdoskopie. Najpierw faworytem był John Cena, później Roman Reigns, a teraz na prowadzenie wysuwa się Shinsuke Nakamura. Co ciekawe – Cena ciągle traci i w tym momencie Jego zwycięstwo wydaje się po prostu niemożliwe.

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *