WrestleOne.pl

Polski portal o Wrestlingu!

TOP 10 WWE – ŹLE WYKORZYSTANE SYTUACJE W 2017

Top 10 red 3d realistic paper speech bubble isolated on white

Rok 2017 był pełny niespodziewanych sytuacji. Jednak wielu z nas ma wrażenie że nie wszystkie sytuacje w 2017 były przemyślane. Dziś przedstawię TOP 10 błędów WWE Creative team w 2017.

#10 – Baron Corbin wygrywa MITB

Cały problem tej sytuacji polega na próbie wyniesienia Corbina na szczyt. Po wygraniu Andre The Giant Memorial Battle Royal, Baron był wysoko stawiany na SmackDown i walizka MITB miała być jego biletem do dominacji na SD. Po wygraniu walizki stracił ją kilka tygodni później, po czym na długo został zapomniany.

#9 – Kane niszczy Finna

Wygrywasz niesamowitą walkę na TLC i jesteś na szczycie a tydzień później kompromitujesz się na RAW. Taka sytuacja zdarzyła się Finnowi. Jeszcze przed TLC planowano przywrócenie Finna na szczyt, lecz po takiej przegranej wszystkie te plany zostały wycofane.

#8 – House of Horrors

Rozumiem że ta walka miała być „powiewem świeżości” ale to nie wypaliło. Walka ta była przewidywalna i nudna. Straszne i dziwne momenty nie wynagrodzą nam nudnej walki która do niczego nie doprowadziła.

#7 – This is your life

Impreza zorganizowana w 1999 przez Micka Foleya była ciekawym eventem, lecz jej przeniesienie do 2017 przez Alexe Bliss było złym pomysłem. Cała ta impreza zakończyła się bijatyką na kije do kendo, co doprowadziło do walki na Extreme Rules o tej właśnie stypulacji.

#6 – Wygrana Ortona na RR

Na początku 2017 wiele gwiazd upatrywało swojej szansy na RR. Dziwi więc zwycięstwo Randy’ego Ortona który przy okazji na WM zakończył panowanie Wyatta jako mistrza.

#5 – Zmarnowanie Nevilla

2017 zapowiadał się dla Nevilla bardzo dobrze. Był jednym z lepszych heelów w WWE i twarzą dywizji cruiserweight. Lecz coś się popsuło i na jego miejsce został wepchnięty Enzo, co poskutkowało odejściem Nevilla z WWE.

#4 – Weterani w odstawce

Chodzi mi o wydarzenia na Survivor Series gdzie podczas walki wieczoru Triple H, Shane McMahon i Kurt Angle nie odegrali żadnej większej roli i zachowywali się bardziej jak jobberzy, walcząc bardziej pomiędzy sobą.

#3 – Jinder zdobywa pas

Jinder zszokował świat, znikąd zdobywając pas. Nagle jeden z najgorszych zawodników staje na szczycie, lecz tam nie daje sobie rady. Na mikrofonie był okropny, jego walki były nudne, a bracia singh wcale nie polepszali jego wizerunku.

#2 – Bray ponownie przegrywa na WM

Wspomniałem o tym wcześniej, Bray stracił pas na WM w przedziwnym starciu z Randym Ortonem. Był to ogromny cios dla Wyatta, który na długo po tej przegranej nic nie znaczył na SmackDown. Warto też zaznaczyć, że to była kolejna wielka porażka Bray’a na WM. John Cena, Undertaker a teraz Orton. Miejmy nadzieje, że z Mattem Hardy poradzi sobie lepiej.

#1 – Kurt Angle ojcem Jordana

Największy błąd w 2017. Na papierze wyglądało to ładnie, Jordan zaczyna coś znaczyć na Raw, a Kurt ma swoją historię. Lecz w praktyce decyzja ta doprowadziła do obrzydliwego pushu Jordana, który tydzień po tygodniu dostawał kolejne szanse i był wpychany tam, gdzie nie powinien być. Na przykład w Tag Teamie z Seth’em Rollinsem.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *